"Газовик" - "Рух" - 1:0. Коли порядок б'є клас.

05 вересня 13:55
Переглядів: 301
Газовик Рух

Газовик (Богородчани) - Рух (Винники) - 1:0
4 вересня 2013 року. Богородчани, стадіон ім.Поворозника, 1000 глядачів
Арбітр: Заяць О. (Луцьк)
Газовик: Макогон, Мотуз (Барчук В. 61), Руснак, Соколенко, Боришкевич, Долотко, Барчук Р. (Микуляк 82), Канюк, Маковійчук, Стоцький, Данищук.
Попередження (Газовик): Барчук Роман 28, Барчук Віктор 63.

Не такий страшний "Рух", як його малюють... Перефразовуючи відоме прислів'я, саме так можна охарактеризувати вчорашнього суперника богородчанців. Щодо самої гри та тому, що їй передувало, то я був навіть трішки здивований, що на матч завітало стільки людей. Видно, що наша праця не йде на марно. Принаймні візуально глядачів було більше ніж у попередньому матчі "Газовика" в кубку України серед аматорів. По офіційним даним взагалі записали 1000 чоловік. Приємно було побачити на стадіоні провідних тренерів та гравців області.

Команди стартували, з місця в кар'єр. Вже на 4 хвилині зустрічі пристрілку почав Володимир Боришкевич. Але його удару з-за меж штрафного майданчика трохи не вистачило влучності. Забігаючи наперед, хочеться зазначити, що за весь матч Володимир завдав більше 10 ударів по воротах суперника. Переважно з середньої дистанції. Логічно, що така старанність отримала гідну нагороду. На 10 хвилині матчу лівим краєм пройшов Ігор Долотко та віддав небезпечну передучу в центр. Гравці "Руху" сфолили. Молодий арбітр зустрічі призначив штрафний удар трішки лівіше від центру воріт. Ніби і стінка була виставлена правильно і воротар гостей майже двохметровий Шевчук обрав грамотну позицію. Але силі та точності удару Боришкевича в даному епізоді, мабуть позаздрив би і Беххем. Невідпорний удар над стінкою під саму перекладину і "Газовик" відкриває рахунок 1-0!!!

Гості були дещо приголомшені. По-первах м'ячем бульше володіли саме вони, але особливих дивідендів, то їм не приносило. Досвідчені гравці "Руху" обрали знаний метод і почали психологічно тиснути на арбітра зустріч. Молодий рефері після кожного свистка піддавався шаленому тиску з боку таких "зубрів", як Даниловський, Деревльов, Сергеєв. На полі раз за разом почали виникати конфліктні ситуації. При тому, що фолили більше гості, першу жовту картку у зустрічі на 28-ій хвилині отримав саме гравець "Газовика" Роман Барчук. До цього у "Руха" був ледь не 100% момент, коли у сутолоці в штрафному майданчику комусь з гостей вдалося пробити по воротах. Але Михайло Макогон витягнув м'яч, який вже здавалося був у воротах. Взагалі, воротар "Газовика" діяв у цій грі надзвичайно впевнено та виважено. Інколи навіть страхуючи своїх захисників та вміло граючи на позиції ліберо. На 25-ій хвилині знову з-за меж штрафного майданчика по воротах бив Боришкеквич. Цього разу з лівої ноги і ледь не влучив у дев'ятку воріт суперника.

До кінця першого тайму у "Газовика" був ще один гольовий момент. Це Маковійчук з відскоку приклався до м'яча. Останній пройшов, оминувши всіх гравців, що на той момент знаходилися в карному майданчику, - на вильот. А що ж гості? В першій половині зустрічі, окрім вже вищеописаного моменту, вони відзначилися лише грубою грою. За що справедливо були винагороджені трьома жовтими картками. До свого активу "Рух" може записати хіба що позиційну атаку на 45-ій хвилині, яка, щоправда, нічим особливим не завершилася. Чесно кажучи, очікував від цієї команди набагато більшого. Якоїсь цілісної картини гри, принаймні я від винниківців не побачив. Так, є індивідуально сильні футболісти, але нічого надзвичайного. Можливо свої якості іменитим гостям заважало заважало продемонструвати поле богородчанського стадіону, але з іншої сторони для "Газовика" воно було таким же.

В другому таймі команди діяли менш активно, ніж до перерви. Перший небезпечний момент виник біля воріт господарів, коли на 55-ій хвилині матчу Макогон врятував свою команду від удар головою когось із суперників. Боришкевичу вочевидь сподобалося в цій грі бити по воротах. Принаймні, всі стандарти поблизу воріт суперника виконував саме він. До того намагався не розігрувати, а саме бити. Проте свій фарт у цій грі Володя вочевидь вже вичерпав. М'яч летів будь-куди, але не у ворота суперників. А на 60 хвилині зустрічі у "Газовик" був найреальніший шанс у матчі подвоїти рахунок. "Рух" провалився, створюючи штучний оффсайд, і з позиції лівого інсайда на ворота викотився Роман Барчук. Ніби все правильно зробив богородчанець, але у ворота не влучив. А зайвим, перед виїздом у Винники цей гол явно б не був...

На 61-ій хвилині замість Романа Мотуза на полі з'явився Віктор Барчук і відразу ж отримав не обов'язкову жовту картку. На 66-ій хвилині гості небезпечно били зі штрафного удару, але на щастя для господарів все обійшлося. Через хвилину вже Руснак, який в цій грі повністю закрив центр поля бив по воротах, але теж не влучно. На 71-ій хвилині після швидкої атаки "Газовика" лівим краєм технічно намагався пробити Маковійчук, але воротах гостей розгадав його наміри. Далі пішла черга замін у складах обох команд. Так, наприклад, у господарів на полі замість Романа Барчука з'явився Микуляк. А на 85 хвитлині Макогон знову рятує господарів від пропущеного голу. За дві хвилини після цього заслужену жовту картку отримав досвідчений гравець "Руху" Сергій Даниловський. Прикро, що в доданий арбітром час травмувався Андрій Соколенко. Будемо сподіватися, що йому вдасться швидко відновитися.
Підсумовуючи сказане, варто зазначити, що до гри багато-хто віддавав перевагу гостяк. Однак зараз, перед матчем у відповідь, шанси суперників варто оцінювати як рівні.

Олександр Дем'янчук дякує Миколі Плетеницькому за трансферт до ж/д вокзалу м.Івано-Франківська та бажає вдалих виступів за ФК "Тернопіль".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: