Генеральна репетиція сільських спортивних ігор

25 червня 20:01
Переглядів: 368
спорт

За два тижні до проведення в Козовій стартів основної частини ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини на стадіоні селища провели своєрідну генеральну репетицію майбутнього свята. І вже під час церемонії урочистого відкриття минулої неділі районних ігор як очільники місцевої влади, голова райдержадміністрації Юрій Пудлик із головою районної ради Петром Репелою, так і керівник обласного ФСТ «Колос» Георгій Гунтік змогли доволі об’єктивно відзначити: організатори прагнуть зробити все від них залежне для успішного проведення наймасовіших змагань сільських фізкультурників Тернопільщини.

Сучасного вигляду набула після реконструкції головна спортивна арена, наведено лад на майданчиках для ігрових видів спорту. Та, що, мабуть, головне, бажання не осоромитися перед гостями спонукало всерйоз узятися за активізацію фізичної культури і спорту. Порівняно з торішніми стартами, кількість учасників збільшилася щонайменше вдвічі. Кожну з двадцяти чотирьох команд очолював сільський голова.

І нехай більшість останніх через вік обмежується участю в турнірі з метання дротиків, будь-який добрий приклад не може не піти на користь справі. Бачили б ви, як дружно просили односельці свого нівроку на вигляд земляка ще хоча би раз підняти заради перемоги над головою пару гир. Чи як із почуттям поваги повний сил молодий чоловік дякував за науку боротьби на руках удвічі старшому та, здавалося, непоказному конкурентові. Автор цих рядків, звичайно, не міг не пожартувати з добрим знайомим, волейболістом із славної плеяди гравців тернопільського «Надзбруччя» часів виступу колективу в суперлізі чемпіонату України Романом Зваричем. Мовляв, керівник фермерського господарства «Вікторія-92» Петро Пеляк, якщо і запрошує до команди села Вікторівка легіонерів, то лише на голову вищих за місцевих. А вже під час визначального двобою за титул чемпіона з волейболу, в якому зустрілися команди з Вікто
рівки і Таурова, наші з Петром Івановичем симпатії, хоча теж із жартівливим підтекстом, але розійшлися. Втім, перемогу хлопців із Таурова, де найбільше в Козівському районі люблять «Вільне життя плюс», пан Петро визнав справедливою. Нехай і з мінімальною різницею в рахунку, але у вирішальній третій партії молодість узяла гору над досвідом.

Варто сказати, що після завершення стартів фізкультурники Таурова почувалися на церемонії нагородження справжніми іменинниками. Адже, окрім волейболістів, на верхню сходинку п’єдесталу зійшли також канатоборці і борець на руках Андрій Лісевич. Та й сільський голова Євген Белебез’єв не підвів, фінішувавши третім у чоловічому турнірі з дартсу. А чемпіонських регалій удостоєні також спортивна сім’я Миколи, Наталії і Назара Павелків із Великого Ходачкова, гирьовик Віталій Комонько з Козлова, борець на руках Віталій Лаврик із Вікторівки, метальники дротиків Софія Тиркало з Кривого і Борис Самиця з Яструбового.

Генеральна репетиція

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: