Генеральний директор Прем’єр-ліги Петро Іванов відповів гендиру "Карпат" Ігору Дедишину

25 вересня 07:15
Переглядів: 278
іванов

Як вже повідомлялося, у липні-серпні компанія KPMG проводила аудиторську перевірку фінансово-господарської діяльності Прем’єр-ліги. Однак генеральний директор ФК «Карпати» (Львів) Ігор Дедишин у недавньому інтерв’ю піддав сумніву цю методику аудиту. Аби з’ясувати дійсне становище справ прес-служба Прем’єр-ліги звернулася до генерального директора Петра Іванова.

– Генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин заявив, що «KPMG виконала обмежене завдання, поставлене Прем’єр-лігою» і «Прем’єр-ліга фактично звела цей аудит до формальності». Розкажіть, будь-ласка, якими були критерії перевірки і хто їх визначав?

– Прем’єр-ліга взагалі не знала, що саме будуть перевіряти. У нашому офісі з’явилися уповноважені співробітники компанії KPMG, які отримали завдання безпосередньо від замовника – ФІФА. Винятково аудитори визначали методику, форму та інші складові перевірки. Ми лише надавали перевіряючим затребувані документи і влаштовували їм співбесіди з нашими працівниками. Жодного іншого відношення до проведення аудиту Прем’єр-ліга не мала!

– Зараз непростий економічний час, тому великі витрати особливо кидаються в очі. Наприклад, ПЛ вже неодноразово закидають претензії щодо ніби завищених видатків на оренду офісу.

– Стосовно ціни за оренду офісу можна зазначити, що у переговорах з орендодавцем Прем’єр-ліга домоглася найнижчої ціни у центрі Києва. ПЛ сплачує лише 290 грн. за м2. За останні п’ять років ця сума взагалі не змінювалася. Також варто зауважити, що зручне розташування офісу економить час і витрати представникам клубів, яких відряджають до Прем’єр-ліги для заявки команд, участі у робочих групах та інших засіданнях.

– За словами Дедишина, «Карпати» наполягали на аудиті ПЛ за весь період діяльності, а не лише за останній рік.

– Насправді перевірка стосувалася двох сезонів: 2012/2013 і 2013/2014 рр. Мабуть варто зауважити, що до моменту мого призначення, у 2009-2012 рр., генеральним директором ПЛ був колишній генеральний директор «Карпат» Олександр Єфремов. А фінансову перевірку ліги здійснював екс-фінансовий директор львівського клубу Олексій Зварич. Наскільки мені відомо, тоді «Карпати» все влаштовувало.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: