Герман Пачеко: "Прикро, що я не забив, але значно гірше, що ми втратили очки"

18 липня 21:33
Переглядів: 269
Default Image

У грі з «Чорноморцем» аргентинський легіонер «Карпат» Герман Пачеко мав не одну нагоду забити гол у ворота гостей. Однак пробити кіпера «моряків» 99-му номеру «зелено-білих» так і не вдалося.

«Мені дуже прикро, що я не забив. Але значно гірше інше – ми втратили дуже важливих два очки. А я не зумів допомогти своїй новій команді виграти, як виявилося, у далеко не простого суперника. Хоча мав не одну нагоду забити. Чому не забив?.. В першу чергу хочу відзначити їхнього воротаря. Забити йому гол ані трохи не легше, ніж вимовити назву їхньої команди. Хоча багато в чому я винен сам. Вже в самому дебюті гри я отримав гарну передачу на хід і мав вискакувати сам-на-сам з воротарем, але не зумів як слід обробити м’яча і кинути його собі на хід. Щоправда в кінці першого тайму я таки мав вихід сам-на-сам з воротарем. Момент у мене був просто чудовий, але і його я також «успішно запоров». Що завадило цього разу?.. Думаю, вся справа у психології. Не можу сказати, що я страшенно хотів забити. Ні, звичайно, я хотів забити – я ж нападаючий і забивати голи є моїм головним завданням на полі. Я маю на увазі, що бажання забити у мене не затьмарило розум. Втім, прийняв неправильне рішення. Треба було бити повз кіпера одразу, як тільки він почав виходити з воріт, або спробувати його обіграти. А я прийняв саме гірше рішення – з ним зблизився і пробив. Хотів його пробити, але не вийшло. А найгірше, що в атаці у відповідь вони нам забили. Гол був зовсім не логічний. Тобто, забили його вони красиво, але він зовсім не витікав з того, як розвивалася гра», – розповів Герман. 

Прокоментував аргентинець і епізод, коли після його удару «Чорноморець» від голу врятував лише суперсейв Паста та поділився враженнями від гри команди загалом.

«Коли я сказав, що у них класний кіпер, я якраз і мав на увазі цей момент. Я ніби все робив правильно – пробивав головою у притирку зі штангою в ближній кут, який ніби то був не захищеним. Але він якимось чином встиг переміститися і закрив собою площину воріт. І це далеко не єдиний момент, коли забити нам завадив самотужки їхній воротар. Що ж до гри команди, то мені здається, ми були набагато сильнішими за суперника. Особливо це було помітно в першому таймі, коли вони довгий час не могли навіть перейти центр поля. Тоді ми й повинні були забити не один, а три–чотири голи і зняти всі питання по грі. Але ми цього не зробили та ще й попустили самі. Ну а в другому таймі не змогли їх дотиснути», – додав 99-ий номер «зелено-білих». 


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: