Герой футбольного дня. Василь Кравець

25 січня 22:30
Переглядів: 673
Кравець

Про перехід Василя Кравця з львівських Карпат до іспанського Луго.

"Луго" – футбольна команда з однойменного міста, заснована в 1953-му році. Команда ніколи не виступала в елітному іспанському дивізіоні. Один сезон "Луго" провів у регіональній лізі, 34 сезони – у Терсері (четвертий дивізіон), 23 сезони – у Сегунді Б (третій дивізіон), 6 сезонів – у Сегунді (другий дивізіон).

"Луго" чотири рази вигравав Терсеру, одного разу – Сегунду Б. У Сегунді найкраще досягнення нової команди українця Василя Кравця – одинадцяте місце, здобуте за підсумками сезону 2012/13.

Нині "Луго" – один з середняків другого дивізіону чемпіонату Іспанії. Після 22-х матчів команда займає восьме місце, маючи в активі 31 заліковий бал (стільки ж – ще у трьох команд). Зону вильоту команда випереджає на вісім балів, від зони прямого підвищення у класі відстає на одинадцять очок. Зате до зони плей-офф за право підвищитися в рівні – рукою подати.

Ось з такою командою мінімум на півроку пов'язав свою долю молодий український захисник Василь Кравець. Подейкували, що футболістом начебто цікавилося київське "Динамо", для якого позиція лівого оборонця з відходом Євгена Макаренка стала проблемною. Але далі чуток ці розмови не пішли.

Василь перейшов до "Луго" в оренду з правом подальшого викупу. Для "Карпат" це вже не перша угода з представниками іспанського футболу. Раніше на Піренеї попрямували Мар'ян Швед та Олексій Гуцуляк. Крім того, львів'яни освоїли й інші горизонти. До польського "Лєха" перейшов Костевич, до "Шахтаря" – Бланко-Лещук. Так львівський клуб заробляє на життя.

Для футболістів же – це шанс піднятися на щабель вище. Бланко-Лещук і Костевич, однозначно, пішли на підвищення, а Кравець, зважаючи на стан львівських "Карпат", як мінімум нічого не програв.

Для львівських "Карпат" подібні угоди – вже класика жанру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: