Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова з п'ятьма медалями Всесвітньої гімназіади

12 травня 20:38
Переглядів: 218
Христина Погранична

Львівська гімнастка Христина Погранична повернулася додому із нагородами Всесвітньої гімназіади. До свого арсеналу після міжнародного форуму спортсменка додала п'ять відзнак, дві із яких ‒ найвищого ґатунку.

В аеропорту доньку-чемпіонку з нетерпінням чекали батьки. Через щільний спортивний графік гімнастка дуже часто мандрує, але рідні постійно на зв’язку. Зізнаються: хоч і хвилюються, коли донька на змаганнях, та намагаються стримувати переживання.

Тато спортсменки Олесь Пограничний розповідає: «Наші sms мають бути твердими і переконливими. І їй це помагає. Це дивно, це важко пояснити, але це так». Мама гімнастки Христина додає: «Створюємо атмосферу хорошого настрою, віримо в її успіх. Я думаю, що це допомагає».

На Всесвітній гімназіаді гімнастка здобула «срібло» у вправах із обручем, м’ячем та булавами. А у фіналі зі стрічкою і у багатоборстві львів’янці взагалі не було рівних. Христина Погранична каже: «Було дуже приємно виступати за Україну. Я дуже старалася, боролася». Її тренерка Ірина Руда підсумовує: «Загалом Христя виступила добре. Вона, звичайно, може і краще. Але в програмі багатоборства виклалась повністю. Тому що для неї це зараз дуже важливо. Мабуть, на першому плані стоїть».

Нагадаємо: львівська гімнастка претендує на участь у Юнацькій Олімпіаді. Ірина Руда пояснює: «По факту, ліцензія не є іменною. Ліцензію виграла Христя Погранична, але вона її здобула для України. А хто поїде. Є Федерація художньої гімнастики України. Я думаю, вони зроблять так, як будуть вважати правильно».

Цієї неділі, 13 травня, Христина Погранична відсвяткує свій 15-ий день народження. Каже: найкращим подарунком для неї буде можливість побути в цей день вдома, із рідними.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: