Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова зі "сріблом" Юнацької Олімпіади в Аргентині

23 жовтня 08:09
Переглядів: 305
Христина Погранична

До Львова повернулася срібна призерка Юнацької Олімпіади гімнастка Христина Погранична. З Аргентини спортсменка привезла «срібну» нагороду, яку здобула у багатоборстві.

Фінал змагань був дуже непростим для Христини. Вона блискуче виступила у вправах із обручем і булавами. Однак втратила реквізит у програмі зі стрічкою і м’ячем. У підсумку львів’янка отримала 65,100 балів і посіла другу сходинку на п’єдесталі, пропустивши вперед лише росянку Дарію Трубнікову.

Тренерка Христини Пограничної Ірина Руда розповідає, що перешкоди їм довелося долати ще до старту Олімпіади. Спершу їх шокувала несподівана травма гімнастки ще до від’їзду на змагання. Три дні спортсменка не могла ставати на руку. Потім в Аргентині виникли проблеми з реквізитом. Тренерка каже: «Проходимо ми контроль предметів, а нам кажуть, що в нас стрічка не відповідає нормам міжнародної федерації. Ми кажемо: та такого бути не може. Це офіційно куплений предмет в офіційного представника. Ми з ним на чемпіонаті Європи виступали. А нам відповідають: ні, не підходить. Купити там нема де предметів, просто немає. У нас паніка. Добре, що команда з Ізраїлю нам позичила стрічку».

Христина додає: «Звичайно, була дуже сильна психологічна напруга. Тому що фізично всі були готові. Головне було зібратися і психологічно налаштованою вийти. Просто рада, що вдалося. Вдалося відтворити всю роботу тренера і мою».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: