"Гірник-Спорт" - "Карпати" - 0:5. Слова після матчу

23 вересня 15:00
Переглядів: 479
Default Image

Олег Кононов, головний тренер ФК "Карпати":

- Ми виграли 5:0. Звісно, повноцінно налаштовувалися на цю гру. Слова про те, що ми поважаємо будь-якого суперника, не порожні. Ми знали, що "Гірник" молода команда і вони намагалися показати себе з найкращого боку. Задоволений і ходом гри, і результатом. Хочу подякувати усім хлопцям, без виключення, які брали участь у цій грі. Наголошу і на грі суперника. Хлопці молоді, їм треба ще рости далі, щоб вони не зупинялися і грали вдома відповідальніше. Щоб вони не дивлячися на суперника билися за перемогу. Тому що уболівальники прийшли дивитися на їхню гру. В цілому, звісно, тут дуже приємний комплекс, поле в прекрасному стані, хороша погода сьогодні була. Все прекрасно склалося для нас.

- Все-таки, на якісь недоліки у грі суперника можете вказати?
- Я не можу оцінювати гру суперника. Є головний тренер, який знає своїх гравців і вимоги, які висуваються перед хлопцями. Єдине, що я згоден з тренером "Гірника" у тому, що не можна зупинятися. Хлопці молоді, вони повинні вчитися з кожною грою. Чи програв футболіст 0:5 чи виграв, він не має зупинятися, а повинен аналізувати свої дії, вірити в себе і рости.

Сергій Мурадян, головний тренер ФК «Гірник-Спорт»

- Мій колега уже все сказав за мене. Думаю, що "Карпати" сьогодні нам показали майстер-клас. Ті слова, які Олег Кононов говорить про наших молодих гравців – це правда. Вони налаштовувалися на гру. Але скоріш за все перегоріли, і це природньо, оскільки вони роблять перші кроки в своїй кар’єрі. Я їм сказав, що коли будете проявляти себе, то у майбутньому хтось поставить галочку біля вашого прізвища. Вітаємо "Карпати" і бажаємо їм успіхів у всіх турнірах, де вони грають. Нам симпатизує ця команда, я поважаю "Карпати", а те, що сьогодні вони нас перемогли... Звісно, в львів’ян рівень вищий. Ми ж не можемо стрибнути вище голови. У нас є умови для розвитку молоді. Що ще потрібно? В такому віці мати такі умови - це дуже добре. Хлопцям треба рости, працювати, старатися, якщо вони хочуть чогось досягти у цьому житті. А якщо хочуть відбувати номер, то так і залишаться у другій лізі. Тихо жив, тихо помер. Що ще сказати?... Це те саме, що першокласника посадити до десятикласників. Що він там робитиме? Звісно, що він "плаватиме"... Так само і ми сьогодні "плавали". В атаці узагалі нічого не вийшло, але ще раз повторимося, в нас в основному лиш молоді гравці. І саме ця молодь, якщо грубо сказати, нікому не потрібна. Вона приїхала до нас у клуб, бо він робив ставку на молодих гравців. Думаю, що в майбутньому нашій команді допоможуть саме такі матчі. Ми грали з "Металістом" товариський матч, і програли - 6:0. З "Карпатами" сьогодні 5:0 зіграли. Такі матчі повинні загартовувати наших гравців. Надіємося, що такий досвід їм допоможе.

- Яких голів сьогодні могло б не бути?
- Важко відповісти. Не було б цих, були б інші. Все-таки рівень вищий. Вони спокійно, розслаблено грали, а наші були скуті. Ви ж зрозумійте, що з такою командою як «Карпати» грати дуже важко. Не кожен день сюди приїжджає така команда. Я тоді ще говорив, коли дзвонили зі Львова, що ми тут кричали «ура», коли почули з ким будемо грати. Приємно, це свято для людей, для міста. А те, що ми програли 5:0… Хто розумний, той зрозуміє, що ми рухатимемося далі. Голи красиві були, на будь-який смак. Це рівень майстерності, технічого виконання, індивідуального виконання. Кажуть, що сміливість бере міста, але у деяких гравців цієї сміливості не вистачило.

- Ви в глибині душі сподівалися все ж таки пройти «Карпати»?
- Ви ж зрозумійте, я реаліст. Оптиміст, але реаліст. Це ж маячня, якби я таке сказав! Я чесно скажу: «Ні». Звісно, що ні. Просто не хотілося 5:0 програвати. Чесно скажу, думав що 3-4 пропустимо, але не п’ять. Так чи інакше, а життя триває. Будемо рухатися вперед. Умови для цього у нас є.
Інформаційний центр ФК «Карпати», ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: