ГК "Галичанка: заявка на "срібло"?

17 березня 10:42
Переглядів: 240
гк галичанка

гандбольна «Галичанка» двічі обіграла свого головного конкурента в боротьбі за друге місце — херсонську «Дніпрянку»

львівським гандболісткам довелося коригувати завдання на сезон. Здобуття «срібла» — тепер уже завдання-мінімум, підопічні Василя Козара налаштовані поборотися за «золото» націо­нальної Суперліги. Такий оптимізм пов’язаний із двома домашніми перемогами над херсонською «Дніпрянкою».    

Що цікаво: в обох іграх було зафіксовано однаковий рахунок —  27:16. Після цих перемог «Галичанка», яка є другою в турнірній таб­лиці, відірвалася від свого найближчого переслідувача — «Дніпрянки» — аж на 12 очок. Від лідера Суперліги — ужгородських «Карпат» — львів’янки відстають тільки на один пункт. 

«Перед початком сезону ми озвучили завдання — потрапити в трійку найкращих, — розповідає наставник «Галичанки» Василь Козар. — Сьогодні випереджаємо цей графік. А боротися за перше місце будемо обов’язково. Дівчата відчули запах перемоги, їм це подобається. Вони налаштовані битися тільки за перемогу. Іноді ставлю собі запитання: а чи, бува, я не поспішаю? Це треба робити дуже обережно. Побачимо, як ми фінішуємо цього сезону». 

Василь Козар каже, що сповідує власний метод роботи з командою, який відрізняється від підходу інших тренерів. Тому, наставника, львівська команда грає в дещо інший гандбол. «Комусь це подобається, а комусь — ні. Але знаю, що в моїх дітей дуже хороша базова підготовка, — переконує Василь Козар. — Я дуже ретельно до цього ставлюся.  Я учив дітей з нуля, і завдяки систематичній підготовці у дівчат поступово сформувалися рухові навички, що відображається на наших результатах у змаганнях. Цього року до команди приєдналися гравці 

1996 року народження. Чому ми так додали цього сезону? Тому що у мене зараз є повноцінний склад — 16 спортсменок, які одна одну доповнюють. Знаю, що мої дівчата за своєю школою, спортивною базою здатні на більше».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: