Голова ФБУ: "Латвійську федерацію хтось ввів в оману"

14 лютого 22:43
Переглядів: 354
Євробаскет-2015

Латвія хоче допомогти Україні у проведенні чемпіонату Європи з баскетболу-2015, мотивуючи це тим, що Україні може не вистачити часу на усунення усіх проблем до початку Євробаскету.

Про це заявив Генеральний секретар латвійського баскетбольного союзу Едгар Шнепс. Водночас президент федерації баскетболу України Олександр Волков сказав, що підготовка йде за планом і об'єкти побудують вчасно.

«Є ймовірність, що Україні теоретично може не вистачити часу на усунення усіх проблем, і вона самостійно не проведе Євробаскет-2015. Тому думаємо виступити співорганізаторами турніру»,– сказав Едгар Шнепс. Повідомило видання іsport.

Водночас, президент федерації баскетболу України Олександр Волков розповів іsport, про те, що підготовка України до Євробаскету-2015 йде за графіком і про результати підготовки він регулярно інформує штаб-квартиру ФІБА в Мюнхені. А також подякував латвійським колегам за турботу.

«Ми контактуємо зі всіма інвесторами і державними структурами, котрі мають стосунок до програми Євробаскету-2015. Засоби для будівництва об’єктів в нас є. Інвестори вже вклали в будівництво арен 339 млн грн. Думаю, що латвійську федерацію хтось ввів в оману. Не сумніваюсь в своєчасній готовності і якісному проведенні Євробаскету в Україні», – сказав Волков.

Нагадаємо, що Євробаскет-2015 пройде у вересні 2015 року в шести українських містах - Києві, Харкові, Львові, Донецьку, Дніпропетровську і Одесі. У турнірі візьмуть участь 24 команди, буде зіграно 96 матчів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: