Голова львівського НОК переконаний, що Зимова Олімпіада-2022 в Карпатах не відбудеться

24 вересня 17:35
Переглядів: 520
Default Image

Голова відділення НОК України у Львівській області Мирослав Герцик сумнівається у перспективі проведення Олімпійських ігор в Карпатах. Про це Мирослав Герцик зазначив 22 вересня під час круглого столу у Львівському університеті фізичної культури.

«Я, наприклад, не вірю в те, що Олімпійські ігри в 2022 році відбудуться в Карпатах, більше того, я переконаний, що вони не відбудуться. Але це не значить, що я проти того, щоб саму ідею обговорювати. Ідея проведення ігор безумовно має мати місце. Ця ідея президента була трошки несподівана, необдумана і навіть з ляпами. Ми спершу посміювались, але тепер почали думати. Ми на свої Карпати тепер подивилися трохи інакше: що ми можемо, де ми можемо і як ми можемо», – наголосив голова Львівського відділення НОК Мирослав Герцик.

Натомість ректор Львівського університету фізичної культури Євген Приступа дотримується іншої думки. «Чому б ні? Це потрібно. Я гаряче підтримує ідею проведення Олімпійських ігор. Чому в Сараєво, де війна, можуть, а у нас не можуть? Ми можемо. Ми навіть мусимо», - переконаний Євген Приступа.

Нагадаємо, Президент України, виступаючи у Львові 27 травня 2010 року на засіданні Ради регіонів, висловив бажання провести Олімпіаду 2022 року в Україні, зокрема на Буковині у Карпатах. Пізніше заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман пояснила, що Віктор Янукович мав на увазі "Буковель" у Карпатах.
zaxid.net

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: