Головний тренер "Політехніки-Галичини" Андрій Подковиров про причини поразки від МБК "Миколаїв"

08 лютого 23:03
Переглядів: 336
Default Image

Андрій Подковиров, головний тренер БК «Політехніка-Галичина»:

Команда виглядала дуже втомленою, для цього є об'єктивні причини: ми провели протягом п’яти днів три гри з переїздами. Втома накопичилася. Ебернетті у нас практично в кожній грі грає по сорок хвилин, і він підсів, це помітно. Але це помітно й по інших гравцях. Абсолютно розрізнені дії в захисті, не було команди, вони дозволяли «Миколаєву» кидати вільні триочкові, забивати з-під кільця, давати передачі туди, куди суперник хотів, вриватися в будь-яку зону. Коли «Миколаїв» став зоною, було таке відчуття, що наші гравці вперше вийшли на майданчик і не знають, що робити. В нападі абсолютно відсутній обіграш один в один. Чим пояснити це, чим пояснити дві втрати Шемосюка?

У Моррісона не та гра, яку він показував до Нового року, і не та гра, яку повинен показувати будь-який центровий зі зростом 2.13. Він не зробив жодного підбирання на своєму щиті.

Команда приймала неправильні рішення у простих ситуаціях, були відсутні нормальні емоції. Сьогодні нічого не спрацювало. «Миколаїв» грав, як хотів. Крім того, у нас на позиції українців проблема, яку я не можу ніяк вирішити.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: