Головний тренер "Урагану" Іван Скіцко: "У нас завдання стати чемпіонами України"

15 січня 08:15
Переглядів: 221
Іван Скіцко

Головний тренер НФК «Ураган» розповів ТРК 402 про позитиви в команді та завдання на сезон.

- У 2016 році я бачу тільки позитив. Перше, що хочу відмітити, це те, що команду поповнило ряд досвідчених гравців. Це Андрій Сімка, Максим Павленко, Сергій Коваль і Петро Шотурма. Мені дуже імпонує те, що керівництво поставило найвищі завдання і цілі на сезон. Тепер я знаю з ким я можу їх досягати. Бо з молоддю, на яку ми робили ставку в минулому сезоні, нам було важко. Зараз я бачу, що команда «Ураган» здатна виконати поставлені завдання.

Друге, що мене тішить, наша молодь прогресує. Для прикладу взяти Миколу Микитюка, який ще минулого року був в «Урагані-2», як він добре себе зарекомендував та став швидко прогресувати. Тепер він гравець основного складу. Це ж стосується і інших молодих гравців, які тягнуться за досвідченими футболістами. Це мене, як тренера, тішить.

Також хочу відмітити, що у нас появилось дуже багато збірників. П’ять гравців викликають в національну збірну, трьох в молодіжну. Це дуже тішить. Значить робота тренерського штабу даремно не проходить. Молодь росте і прогресує. Тішить, що вони захищають честь нашої країни.

Ще одним позитивом є те, що ми одна з найбільш дисциплінованих команд в Екстра-лізі. Як в плані отриманих карток, так і пропущених голів. Є все таки у нас ігрова дисципліна. Цим ми тішимось. Я знаю, що без ігрової дисципліни, яка б команда сильна не була, важко досягнути високих результатів.

Є у нас проблеми з реалізацією моментів. Це ми бачимо. Ми вже зробили висновки чому так сталось. Але це залишиться між тренерами. Думаю, що ми зараз однозначно поправимо цю статистику. Ми гравцям донесемо чому так ставалось і якщо вони справжні професіонали, то у нас все буде гаразд з реалізацією моментів.

Дивлячись на турнірну таблицю видно п’ять команд, які претендують на чемпіонство і хочуть виграти Кубок України. Президенти поставили цим командам таке завдання. Це ми, «Енергія», «Локомотив», ХІТ, «Продексім». Команди дуже серйозні, досвідчені. Тому нам до кожної гри треба підходити, як до вирішальної.

Я ще на початку сезону говорив, що прохідних матчів не буде. Тренерський штаб вірить в наших хлопців. Ми хочемо своєю вірою донести їм, що вони це можуть. Дивлячись на результати, наші ігри, потенціал у команди дуже великий. Якщо взяти статистику (володіння м’ячем, удари, гольові моменти), то ми суттєво переважаємо суперників. Зараз всі з концентровані на чемпіонстві. Клуб робить все щоб стати чемпіоном. Керівництво сильно помагає. І я відчуваю їх підтримку. На початку сезону я хотів взяти двох гравців для підсилення, але взяли чотирьох. Буде не легко, але з таким потенціалом команда спроможна досягнути високих цілей.    

Нагадаємо, що вчора «Ураган» в першому матчі цього року здобув впевнену перемогу (4:1) в домашньому грі з «Кардиналом».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: