Гостинний Тернопіль

20 листопада 07:53
Переглядів: 564
Тернопіль

Переможцями фінального етапу Кубку України з пулу «Дев’ятка», що завершився у Тернополі, стали кияни Арсен Петросов та Вікторія Нагорна.   

Арсен наразі займає 5 місце в рейтингу українських професіоналів пулу – він  не один раз ставав призером різноманітних всеукраїнських турнірів,  однак, до цьогорічного розіграшу,  йому ще жодного разу не вдавалося завоювати нагороду найвищої проби на внутрішніх змаганнях такого рівня. Однак на цих змаганнях він все-таки зумів підкорити свою першу вершину, зауважимо, однак, що за відсутності Артема Кошового та Дмитра Осипенка, відповідно, - першого та другого номерів загальноукраїнського рейтингу.    

У фіналі Арсен зустрічався з «сюрпризом» турніру – тернопільчанином Русланом Островським, котрий, не зважаючи на своє 57-е місце в рейтингу, зумів у надважкій боротьбі пробитися до фіналу подолавши опір значно сильніших за себе (принаймні, номінально) суперників, в тому числі Віталія Пацури та Віталія Юрецького.  Фінальна зустріч пройшла за повної переваги киянина – 8:2, і кубок дістався Арсену.      

В жіночому турнірі свій черговий трофей здобула Вікторія Нагорна (3-я позиція рейтингу), котрій не змогли завадити зробити це ані Марія Бучарська в півфіналі, ані Любов Жигайлова у фіналі.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: