"Говерла" двічі перемогла "Черкаські мавпи"

21 січня 23:23
Переглядів: 178
говерла мавпи

«Говерла» приїхала в Черкаси у ранзі лідера групи і жодного разу не дала в цьому засумніватись. Дві впевнені перемоги «ведмедів» довели, що команда на правильному шляху і є однією з претендентів на перемогу у Вищій лізі.

У першій грі на майданчику точилась рівна гра, але провальна третя чверть не залишила господарям шансів на перемогу у матчі. Ключовими факторами стала краща гра на щитах та краща командна взаємодія. Негативним є більша кількість втрат (18 проти 13), з яких «Говерла» пропустила 15 очок, а закинула тільки вісім.

Найефективнішим гравцем матчу став центровий івано-франківців Роман Гуменюк на рахунку якого 17 очок, 8 підбирань, 5 блок-шотів та 2 передачі.  Капітан команди Андрій Калашніков повторив свій кращий результат сезону віддавши за гру 10 результативних передач.

20 січня

«Черкаські мавпи» - «Говерла» 65:78 (14:14; 12:17; 14:26; 25:21)

• Підбирання: Ткаченко (10) – Белла (8)
  • Передачі: Воєвода (5) – Калашніков (10)

У другому матчі всі питання про переможця були зняті ще до великої перерви. 25 очок переваги не давали шансу молодим гравцям «Черкаських мавп» зачепитись за позитивний для себе результат. Після перерви гості тільки збільшували відрив. У підсумку розгром із перевагою у 43 очки. Це в третє в сезоні «Говерла» пропускає 50 і менше очок за гру.

«Ведмеді» в цій зустріч виграли не тільки свій щит, а й чужий (набрали 24 очки проти 11 в суперника), зробили менше втрат (23 очки проти 14) та більше перехоплень (заробили 18 очок проти 2).

Знову найефективнішим гравцем матчу став Роман Гуменюк, який заробив 17 очок, зробив 9 підборів та поставив 3 блок-шоти. Після цих матчів івано-франківський центровий потрапив до топ-10 найефективніших гравців чемпіонату.

21 січня

«Черкаські мавпи» - «Говерла» 49:92 (18:27; 9:25; 12:18; 10:22)

• Очки: Лунський (11) – Гуменюк (17)
  • Підбирання: Балабан (9) – С. Юрченко (12)
  • Передачі: Балабан (5) – Калашніков (6)

«Говерла» здобувши 14 перемог у шістнадцяти матчах продовжує лідирувати у групі. Наступні матчі «ведмеді» проведуть 28-29 січня. В гості до Івано-Франківська приїде БК «Тернопіль».