"Говерла" фізично сильна команда"

24 лютого 21:58
Переглядів: 183
бк дніпро

Програний в івано-франківську ДніпроАзотом матч змусив головного тренер команди зізнатися в тому, що до кінця сезону у гравців не вистачає сил.

Деррик Зіммерман, розігруючий Дніпро-Азота:

"Ми почали дуже слабо, але в ході матчу поверталися в гру. Я вважаю, що сьогодні Кевін Тіггс переломив хід матчу. Це повністю його перемога. Ми не змогли боротися з ним і у нас все пішло дуже погано".

Аудрюс Пракурайтіс, головний тренер Дніпро-Азота:

"Ми знову погано почали гру і дали супернику відірватися, хоч у другій чверті і повертали рахунок, підходили близько, у третій чверті вони знову відірвалися. У нас не вистачає фізичних сил - гравці "видихалися", деякі з них грають з травмами. Ми знали , що Говерла фізично сильна команда і ми повинні вистояти, але нам не вистачило фізичних сил. Звичайно, після всіх цих переїздів та ігор ще важче вистояти. Наприкінці сезону вже чітко видно, що нам не вистачає сил. Напевно, комплектація на початку сезону теж була неправильною. Але є, як є, ми стараємося, боремося, але у нас не виходить - в кожній грі ми відпускаємо суперника, а потім насилу наздоганяємо його і якщо можемо переламати хід гри, то робимо це, а якщо немає, то виходить як сьогодні ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: