"Говерла" хоче грати у Суперлізі

01 червня 11:26
Переглядів: 145
говерла політехніка

У Києві 31 травня представники клубів та керівництво ФБУ обговорили перспективи наступного сезону.

Уже наступного року кількість команд у Суперлізі збільшиться до 10, змагання будуть відбуватися у 4 кола. Серед питань, які обговорювалися також було розширення списку каналів трансляторів Суперліги, підняття якості телевізійних показів, запровадження системи суддівських відеоповторів на усіх майданчиках Суперліги, оптимізація календарів Суперліги і Суперліги 3х3, та лицензії легіонерів.

На зустрічі були присутні представники усіх клубів Суперліги Парі-Матч сезону 2017-2018, за виключенням Хіміка, а також керівництво баскетбольних клубів Говерла і Київ-Баскет, які виявили наміри грати у Суперлізі у наступному сезоні.

Також президенти клубів Суперліги визнали успішним експеримент із застосуванням систем суддівських відеоповторів. Їх було випробувано у медальних поєдинках Суперліги Парі-Матч навесні.

Федерація баскетболу України готується наступного сезону забезпечити власним коштом усі клуби чоловічої Суперліги багатокамерними системами відеоповторів. Цього року систему було успішно випробувано на медальних поєдинках у Дніпрі, Миколаєві, Черкасах і Южному, а також на матчах у Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: