"Говерла" на виїзді переграє "Кривбасбаскет"

19 березня 11:00
Переглядів: 286
Default Image

«Кривбасбаскет» поступився «Говерлі» з рахунком 67-79 (13-15, 14-20, 21-20, 19-24).

 
«Кривбасбаскет»: Корабльов – 20 очок + 6 підбирань + 3 передачі, Сліпенчук – 16 очок + 8 передач, Кондратовець – 11 очок + 3 перехоплення.
 
«Говерла»: Колмен – 17 очок + 7 підбирань + 4 передачі, І. Кривич – 16 очок, Шаппел – 15 очок + 9 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення.
 
Перша десятихвилинка, як і вся гра минула у впертій і навіть жорсткій боротьбі, – зауважує прес-служба БК «Кривбасбаскет». Рахунок відкрив Мальчевський, до нього підключився Кондратовець. Далі у грі настав «застій». Команди не могли реалізувати свої атаки, оскільки суперник добре діяв у захисті. Підтвердженням цьому був рахунок, який за 3:20 до кінця чверті ще навіть не «перевалив» за десятки (9:6). Триочковий від Аннєнкова дозволив криворіжцям трохи відірватися від суперника (11:6), але Колмен і Ульянко до кінця десятихвилинки відіграли відставання, вивівши свою команду вперед (15:13).
 
Другу чверть гості теж змогли записати на свій рахунок. Шаппел і Колмен діяли не надто ефектно, зате досить ефективно. «Кривбасбаскету» не дуже вдавалися дії під кільцем, і господарі обстрілювали кільце «Говерли» з дальньої дистанції (Сліпенчук і Мальчевський взяли на себе цю ініціативу). Але продуктивнішими виявилися гості, збільшивши свою перевагу на шість пунктів (20:14).
 
Після перерви господарі почали діяти впевненіше. Роль лідерів на себе взяли Аннєнков і Корабльов, які додали в скарбничку команди дев’ять очок, при цьому скоротивши відставання на відстань одного точного кидка з-за дуги (40:43). Реакція Євгена Мурзіна не змусила себе чекати – тайм-аут. Настанови наставника гостей, мабуть, були переконливими. Вистрелив Кривич, який з початку десятихвилинки тільки почав пристрілюватися, забивши загалом три «трюльники» у чверті. Гості закінчили період, залишивши за собою перевагу в сім очок.
 
Четверта десятихвилинка стартувала з чергового триочкового від Кривича. Це психологічно зламало господарів. Навіть «трюльник» від капітана криворіжців Дмитра Корабльова не вселив упевненості в дії криворіжців. До того ж, за рахунку 63:73 по п'ять фолів заробили Аннєнков і Сліпенчук, а повноцінно замінити цих баскетболістів Володимиру Чурсіну було ніким. «Говерла» отримала перевагу і грамотно нею скористалася, довівши гру до перемоги (67:79).
 
Тим часом: За кількістю перемог в чотирьох іграх регулярної першості Суперліги команди зберегли паритет – по дві. Втім, у загальному підсумку підопічні Євгена Мурзіна вирвалися вперед – 305-291.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: