"Говерла" на виїзді здолала "ДніпроАзот" - 88:77

22 листопада 09:27
Переглядів: 380
Default Image

«ДніпроАзот» поступився «Говерлі» з рахунком 77-88 (9-23, 21-22, 23-24, 24-19).
 
«ДніпроАзот»: Дюкс – 24 очка + 8 підбирань, Горбенко – 18 очок + 9 підбирань, Карім – 16 очок + 3 підбирання + 3 передачі, М. Балашов – 9 очок.
 
«Говерла»: Ульянко – 25 очок + 6 підбирань, Колмен – 16 очок + 6 підбирань + 3 передачі, І. Кривич – 13 очок, Шаппел – 8 очок + 8 підбирань.
 
«ДніпроАзот» у матчі з івано-франківською «Говерлою», як це з ним часто трапляється останнім часом, з перших хвилин стартової чверті почав поступатися в рахунку, – повідомляє прес-служба дніпродзержинського клубу. Кидки івано-франківців були точними, атаки швидкими, чого ніяк не можна було сказати про дії дніпродзержинців. До речі, у їх складі був відсутній боснійський легіонер, центровий Ермін Язвін, який після матчу минулого туру проти львівської «Галичини» залишив команду. Обов'язки «п'ятого номера» у звітній зустрічі поділили між собою відразу кілька гравців господарів, що відбилося на кількості підбирань – дніпродзержинці за цим показником обійшли опонентів.
 
Досить швидко досягнувши комфортної переваги, гості трохи зменшили оберти, та й дніпродзержинці, схоже, вирішили, що відступати далі нікуди і у другій чверті на паркеті місцевого Палацу спорту глядачі побачили однаково гострий з боку обох команд баскетбол. Але відіграти згаяне на початку матчу господарям було непросто – нестабільно грали американці «ДніпроАзоту» Ламар Карім і Джонні Дюкс, ніяк не міг налагодити взаєморозуміння з новими партнерами нещодавній дебютант господарів Рінальдс Сірсніньш. Однак і гостям не вдавалося розвинути перевагу у рахунку – 30:45, і команди пішли на велику перерву.
 
Хід подій у наступній чверті трохи відрізнявся від побаченого в попередній десятихвилинці. Господарі, і це було помітно, додали в русі, до того ж вони закинули кілька триочкових кидків. Тим не менше, івано-франківці й самі відповідали точними влучаннями. Особливо у гостей відзначимо Павла Ульянка та Еріка Колмена, які вели команду вперед. Здавалося, що гра в такому руслі буде продовжуватися і в четвертій чверті, перші хвилини якої підтвердили це припущення. Але варто було господарям трохи налагодити командну взаємодію, й відставання почало скорочуватися. За дві хвилини до закінчення чверті після двоочкових кидків Максима Балашова рахунок став 73:81. Трохи пізніше розрив зменшився до шести очок – 77:83. Але потім сталася необов'язкова втрата Ламара Каріма, після чого Джеремі Шаппел забив зверху. Максим Балашов у наступній атаці не влучив здалеку і стало зрозуміло, що гості свого вже не віддадуть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: