«Говерла» поступилася «Миколаєву»

26 жовтня 21:47
Переглядів: 175
лоуренс

Незважаючи на результативну гру Райана Пірсона, який відзначився 25 очками, «Говерла» поступилася «Миколаєву» з рахунком 72-77.

Підопічні Євгена Мурзіна повністю провалили заключну чверть матчу (15-28), не стримавши справжній шквал дальніх атак суперника, що реалізував п’ять дальніх кидків, три з яких на рахунку Мартінса Кравченка.

Хоча до завершальних десяти хвилин зустріч минала під диктовку господарів, які виграли першу половину із десятиочковою перевагою 41-31, переважаючи суперника майже в усіх компонентах гри. Навіть те, що команда Агріса Галвановскіса зуміла відіграти два очка в третій чверті, не насторожило «ведмедів», тим більше справжньою несподіванкою для них стали влучні кидки снайперів «Миколаєва», які до цього влучили з-за дуги лише двічі.

Окрім Мартінса Кравченка, котрий із 18 очками став найкращим бомбардиром «корабелів», результативною грою в складі гостей відзначилися Джош Майо (16 очок + 9 передач + 7 підбирань) і Двейн Мітчелл (15 очок).

Як уже було зазначено, Райан Пірсон приніс «Говерлі» 25 очок. 12 очками партнера підтримав Ярослав Лемик, 11 очками й 7 зібраними відскоками – Юрій Фрасенюк.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: