"Говерла" сенсаційно долає "Ферро-ЗНТУ": звіт з матчу

26 жовтня 21:45
Переглядів: 314
гговерла ферро
«Говерла» вирвала першу в сезоні перемогу на останніх секундах напруженого матчу з «Ферро-ЗНТУ», який завершився з рахунком 76-74.

Гравець матчу 
 
«Бігмен» івано-франківської команди Рікардо Глен став головним героєм поєдинку, адже саме він встановив остаточний рахунок, а крім того, записав на свій рахунок 24 очка (при 11/14 двоочкових), 11 підбирань і 33 бали РЕ.
 
Хід гри
 
Друга чверть стала дзеркальним відображенням першої, яку господарі паркету виграли з рахунком 22-16 завдяки активності Рікардо Глена та загальній перевазі в передній лінії. Крім того, «Говерлі» вдалося нейтралізувати Макса Конате, котрий до великої перерви не здобув жодного очка. Однак протягом наступних десяти хвилин домінували гості, в складі яких вирізнявся дует захисників Вільховецький-Тимощук. Вигравши період з рахунком 23-17, запоріжці встановили паритет (39-39).
 
Після великої перерви «ведмеді» зусиллями насамперед Леоніда Стефанишина й Рікардо Глена знову спробували захопити лідерство. Проте до великої перерви господарі підійшли, лідируючи +5, що, безумовно, не гарантувало їм легкого життя. Вже у середині четвертої чверті Іван Тимощук вивів запоріжців уперед, і на майданчику розпочалися «гойдалки», що принесли перемогу господарям.
 
Статистика
 
Окрім Глена, результативну гру в складі «Говерли» продемонстрували Меккі Макнайт (13 очок + 7 передач) й Анатолій Челован (11 очок).
 
У складі «Ферро» найкращим став Олександр Рибалко, на рахунку котрого 21 очко та 5 передач. 19 очками відзначився Микола Вільховецький, 12 очками — Іван Тимощук, 10 очками та 11 підбираннями — Макс Адам Конате.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: