Гра за гонор! Анонс: Україна - Польща

21 червня 11:00
Переглядів: 609
Євро

Сьогодні, 21 червня, у вівторок, о 18:00 в Марселі на стадіоні «Велодром» українці розпочнуть протистояння з поляками, суперником, який залишається у Франції.

Перед поїздкою під Тріумфальну арку українські фахівці, засліплені ейфорією, «бачили» нашу національну якщо не першою, то другою командою у групі.

- Поразка проти Північної Ірландії, ми дуже зворушені. Проте, нічия поляків з німцями позбавила нас можливості подальших виступів на Євро і добила нас. В України більше нема шансів на вихід з групи «С» Чемпіонату Європи, але я обіцяю боротися за честь країни у матчі проти Польщі, - сказав захисник національної команди України Олександр Кучер.

Україна програла свої два матчі з однаковим рахунком 0:2 Німеччині та Північній Ірландії. Чи ці результати стали для нас несподіванкою або розчаруванням? Можливо так, а й ні. Тут у кожного своя і часто протилежна думка. Але кожен, хто дивився ці матчі бачив, що у нас не було команди(!). Бо наші гравці чомусь (?) не позбавились …клубних кольорів і не тільки не грали, але вони навіть не боролись один за одного. До «гри» киян і донеччан не вписалась продуктивна «зірка» з Іспанії Коноплянка. Нашу команду повсюди супроводжував «червоний ліхтар».

Поза тим, як відомо, у футболі перемагає команда, а програє – тренер. Фоменко уже прощається з національною командою України, з якою відпрацював кілька добрих літ і досяг Михайло Іванович 24 перемог та 6 нічиїх і стільки ж поразок. Оборонна схема тренера Фоменка …працювала добряче. Тренерське сходження Фоменка відбулось у Варшаві (березень 2013), а прощання в Марселі з …поляками. Буває…

Одне світло завзяття незгасимо подавав ветеран В’ячеслав Шевчук. От би ще до того фізичного гарту вихованцю луцького футболу додати тактичної думки, суперникам було б непереливки. А так невпинний пил від біготні та передач м’яча у боротьбу залишились епізодами і не більше. П’ятов також чимало рятував, хоча й напропускався. Натомість решта не надто дбала про своє «Я».

Чи вдасться українцям у поєдинку з поляками «відбілитись» і відновити довіру у футбольному середовищі. Для «синьо-жовтих» це гра за гонор країни. Як на разі покладаємо на це свої надії. Хоча з трудом віриться, що Фоменко піде проти власної течії і дасть пограти, тим, хто ще не виступав на Євро-2016…

Тренер Навалка теж матиме твердий горіх до поїдання, кого поставити у склад. Адже його футболісти Лукаш Піщек, Кшиштоф Мончиньскі, Каміль Ґросіцкі, Славомір Пєшко і новоспечена зірка польського футболу Бартош Капустка «повисли» на карточках і наставнику доведеться їх «шанувати» для більш відповідальних поєдинків. Хоча, як відомо не замінимих немає. Бо в «кадрі», з часів львів’янина Ґурського, такої рівної і міцної репрезентації не було. Навалка «дозволив» зіркам світитися яскраво, але так, щоб підкорювались командним інтересам і вимогам. Мабуть, тому Лєвандовскі уже не грає на «себе» а на усю команду і з глибини поля. Порядок зберігається в репрезентації і у воротах. Один вибув, прийшов інший, але команда від цього не програла.

Якщо українські «зірочки» Коваленко чи Зінченко не захопили нас своєю грою, то в поляків 19-літній Бартош Капустка з Cracovia уже став приємним відкриттям Євро-2016.

Головним арбітром матчу призначено 37-річного рефері із Норвегії Свейна Оддвара Моена, арбітра ФІФА з 2005-го року.

Чи матч української з Польщею стане початком нової команди? Відповідь на це питання отримаємо уже у відборах до ЧС-2018…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: