"Грали виключно на перемогу" - Якоб ГАЛЛ

22 жовтня 23:00
Переглядів: 125
Якоб ГАЛЛ

Якоб ГАЛЛ, головний тренер «Сталі»

– Це була важлива перемога для нас, адже два останні матчі ми програли, де могли вигравати. Вболівальники повинні розуміти, що футболісти теж люди. Вони самі все розуміють, але великий тиск на них вплинув на психологію. Головне завдання для тренера – це зберегти цілісність команди. Повторюсь, тиск перед матчем був неймовірний. Ми з командою навіть не говорили про цю гру до сьогоднішнього дня. Хотіли створити численну перевагу на полі, щоб відчувалось, ніби у нас плюс один гравець. Намагались виграти центр поля, що, в принципі, вдалось. За 5 хвилин до кінця першого тайму втратили себе. «Карпати» відразу ж відчули впевненість, але не змогли створити чогось насправді гострого. Повністю контролювали гру в другому таймі. Психологічно ставало тяжче, тому інстинктивно команда відійшла до своїх воріт. Відверто кажучи, «Карпати» не мали можливості забити, а ми не використали даного простору, не правильно відіграли в атаці, могли забивати більше.

– Тобто, можна підсумувати, що тренер задоволений результатом, а не грою?
– Я задоволений першим таймом, у другому ми надто багато помилялись. Команда знаходиться в стресовому стані, тому якби грали на техніку, могли й не виграти.

– «Сталь», як і «Карпати» зараз далеко не в найкращому стані. Чи можна сказати, що це був матч двох аутсайдерів?
– Звичайно, адже обидві команди внизу турнірної таблиці. Наше головне завдання набирати очки в кожному матчі. Ми відчували, що це не буде битва двох сильних команд, команда знаходиться під тиском, тому в цьому матчі повинні були тільки вигравати. Ситуація, в якій перебуває клуб, потребує, перш за все, результату.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: