Гравець "молодіжки" Валерій Федорчук став зятем президента ФК "Львів" Юрія Кіндзерського

03 червня 12:58
Переглядів: 1326
Default Image

У піднесеному настрої готується до чемпіонату Європи півзахисник молодіжної збірної України Валерій Федорчук. Перед початком тренувальних зборів він попрощався з парубоцьким життям.

Дружиною 22-річного футболіста стала телеведуча Олена Кіндзерська, донька президента клубу "львів" Юрія Кіндзерського.

— Ми відгуляли весілля на Київщині, на одній із баз відпочинку Ірпеня, — розповів "Експресу" Валерій Федорчук. — А вінчання відбулося в церкві Івана Богослова на території Михайлівського Золотоверхого монастиря. Зібралося 170 гостей, за їх добрий настрій відповідали Богдан Бенюк та Амадор Лопес. Моїм дружбою був Олег Леонідов, з яким я грав у ФК "Львів". Нині він захищає кольори столичної "Оболоні".

— Скільки футболістів гуляло на вашому весіллі?
— Я запросив чимало одноклубників із "Кривбасу". Кіцута, Максимов, Боровик, Петров та інші гравці були гостями на нашому весіллі. Також на свято приїхав гравець "Дніпра" Павло Пашаєв.

— Коли ви запропонували майбутній дружині руку і серце?
— Ця подія відбулась давно, ще півроку тому. Ми запланували побратися відразу ж після закінчення сезону. Але я потрапив до складу "молодіжки", тож доведеться відкласти плани на медовий місяць аж до грудня. Олена з цим змирилася. Я їду на чемпіонат Європи до Данії й зовсім не матиму відпустки.

— Ви познайомилися з майбутньою дружиною ще під час своєї кар'єри у ФК "Львів". Як воно, мати взаємини з донькою боса?
— Наше знайомство відбулося в офісі Юрія Івановича. Я зайшов на переговори до шефа і побачив у його кабінеті красиву дівчину. Запропонував познайомитися. Ми почали зустрічатися. А згодом довідався, що це донька Юрія Івановича. Той факт нічого не вирішував. Ми були разом півтора року і тепер побралися. Олена любить футбол і вболіває за мене.

— А за кого вболіватиме ваша дружина, якщо "Кривбас" зустрінеться із ФК "Львів"?
— (Сміється). Не знаю. Думаю, що за "Кривбас". Але треба в неї уточнити. Напевно Олена вболіватиме за те, щоби команди її чоловіка і батька показали добротну гру.

— Чи дотримуєтеся традиції називати батьком та матір'ю своїх тестя і тещу?
— Безумовно. Щоправда, мені ще не довелося називати Юрія Івановича татом. Бо відразу ж після весілля я попрямував у табір "молодіжки" і не встиг поспілкуватися з родичами дружини. Та ще матиму час звернутися до батьків дружини "тату" і "мамо".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: