Гравці ФК "Львів" зіграли у футбол з дітьми

06 жовтня 13:35
Переглядів: 140
фк львів

Захисник ФК «Львів» Олександр Голіков та півзахисник ФК «Львів-Янтарочка» Вікторія Худа завітали у гості до Football Kids Lviv – футбольної школи, що є партнером львівського клубу, так в якій займаються діти віком від 2,5-7 років.

Приємна несподіванка для маленьких футболістів сталася у клубі за адресою вул. Чорновола, 67 (ТЦ «Інтерсіті»). Гравці ФК «Львів» відвідали заняття групи дітей від 5 до 7 років, взявши участь у цікавих ігрових конкурсах та зігравши з майбутніми чемпіонами у футбол.

Бурхливі емоції від гри зі справжніми футболістами та приємні подарунки від почесних гостей – це заняття діти запам’ятають надовго!

«Просто супер, самі лише позитивні відчуття від цієї зустрічі! Діткам було дуже цікаво, мені було дуже цікаво. Було дуже приємно відвідати цей клуб та зіграти у футбол з малечею», – поділився враженнями від візиту до Football Kids Lviv Олександр Голіков, який висловив впевненість, що подібні заходи стануть доброю традицією у майбутньому.

Задоволеною від зустрічі з маленькими футболістами залишилася й лідер атак «синьо-золотих левиць» Вікторія Худа: «Було дуже приємно побігати з дітьми, трохи повернутися у дитинство. Це – дуже круті емоції!».

Інформаційна служба ФК «Львів»
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: