Гравці рівненського "Кардиналу" про підсумок матчу проти "Урагану"

02 лютого 21:48
Переглядів: 367
ДЄНЮЖКІН

Вперше із тринадцятого грудня минулого року «Кардинал» пропустив у свої ворота більше двох м’ячів. Загалом у нинішньому сезоні таке трапилося лише втретє. Причини такого неприємного результату намагався пояснити воротар МФК «Кардинал-Рівне» Віталій Дєнюжкін.

- Віталію, як вважаєш, у чому причина незадовільного результату гри?
- Вину у пропущених м’ячах беру на себе. Ми пропустили абсолютно нелогічні голи. Перший «привезли» самі собі. Другий, як мені здалося став результатом невеликого рикошету. Десь я не встиг зреагувати. Третій м’яч теж став наслідком того, що ми не порозумілися у обороні. Такі м’ячі пропускати дуже неприємно. Тим паче, коли через це ти програєш таку важливу гру.

- В цілому по грі, результат закономірний?
- Я так не вважаю. За увесь матч суперник завдав по наших воротах чотири удари. Це те, що я нарахував. І вони забили три м’ячі. Їм просто пощастило. Натомість нам – не щастило катастрофічно. У трьох-чотирьох епізодах м’ячу вже діватися було нікуди, окрім сітки воріт, а ми примудрялися не забивати. Можливо, це така доля. Нам десь більше пощастило, коли ми виграли в Івано-Франківську. Тепер пощастило їм.

- У деяких епізодах матчу команда виглядала трохи втомленою, занадто прогнозовані рішення приймали. Чому?
- Надто багато сил у нас відібрала гра з «Енергією». Навіть, не так фізичних, як психологічних. Вигоріли і не встигли відновитися.


Вихованець рівненського футзалу Володимир Сондак став автором переможного голу у матчі минулого туру з «Енергією». Рятівником команди він міг стати і у поєдинку з «Ураганом». Володимир двічі мав замикати передачі партнерів, будучи перед порожніми воротами. Втім, обидва рази він так і не зумів дотягтися до м’яча.

- Володимире, що завадило забити у таких вигідних ситуаціях?
- Не пощастило. Неправильно обирав позицію, тому і не зміг пробити по воротах.

- Як в цілому оцінюєш гру команди у матчі проти «Урагану»?
- Ми програли, значить зіграли невдало. Не вистачало концентрації. Багато помилялися в обороні.

- Сьогодні «Кардинал» тричі опинявся у ролі наздоганяючого. Таких неприємностей у команди не було давно. Які корективи намагалися вносити у гру по ходу матчу?
- Тренер просив більше пресингувати суперника, швидше зустрічати їх. Нам не все задумане вдалося виконати. Як я вже казав, багато помилялися. При чому, у простих ситуаціях. Взагалі, будь-який гол – це помилка. А ми результативно помилилися аж тричі.

- «Ураган» не був фаворитом матчу. Чи не стане поразка трагедією?
- Це неприємна поразка, але не трагедія. Попереду ще чимало матчів, усі вони важливі і в усіх ми зобов’язані перемагати. Якщо так і станеться – я переконаний, що все стане на свої місця.


Один із найактивніших гравців матчу, Олександр Басіч, поразку вважає неприємною випадковістю.

- Олександре, команда відверто несподівано перервала переможну серію. Що пішло не так?
- Мабуть, сукупність факторів. Ми з перших хвилин вийшли дещо незібраними. До того ж, пропустили зовсім нелогічний гол. Це нас трохи психологічно вибило із потрібної колії.

- «Ураган» сьогодні здивував чимось?
- Абсолютно ні. Ми готувалися до такої гри. Жодних несподіванок суперники не зробили, ані тактичних, ані технічних. Програли повністю за рахунок власних помилок. Невпевнено діяли в обороні.

- Сьогодні «Кардинал» продемонстрував і неймовірно низький відсоток реалізації власних моментів. Які причини?
- Не можу цього пояснити. Мабуть, ніхто із хлопців не може. Невезіння якесь.

- Попереду у команди непростий виїзд у гості до «Спортлідера», який нині набрав крейсерського ходу. Чи не стане така поразка психологічним ударом?
- Не повинна. Навпаки, ми маємо зібратися і довести усім, що це була просто неприємна випадковість. Сьогоднішня поразка опустила нас з небес на землю, і такий удар повинен нас мотивувати. Завдання перед командою залишаються все ті ж: комплект медалей у чемпіонаті та Кубку України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: