Григорій БАРАНЕЦЬ: «Ну, це в мене вже не перша гра проти «Карпат»

17 квітня 23:20
Переглядів: 322
Default Image

Для братів-Баранців гра проти «Карпат», у складі яких вони провели першу частину сезону, мала бути надпринциповою. Однак у розмові з кореспондентом Інформаційного центру ФК «карпати» один з них, Григорій, заявив, що це не так. При цьому він відзначив, що гра справедливо закінчилася бойовою нічиєю.

– Як тобі було сьогодні зіграти проти «Карпат», за які ти виступав ще минулої осені?
– Ну, це в мене вже не перша гра проти «Карпат». Хороша гра була сьогодні, як з нашої сторони, так і зі сторони «Карпат». Трошки нас надламало вилучення: ми трохи перебудувалися, і не показали тієї гри, яка в нас була у першому таймі. Все ж таки в нас було на одного гравця менше, а проти «Карпат», та й взагалі проти будь-якого суперника, в чисельній меншості грати непросто. Хлопці молодці, показали хороший футбол. Недарма вболівальники дякували їм після гри.


– Враховуючи всі перипетії гри, результатом ти і твої партнери задоволені?
– Для нас кожна гра, якщо ми показуємо хороший футбол, розцінюється як перемога. Перемога не тільки як наша, тобто команди, а всього нашого клубу «Оболонь». Ми ставимо свою гру і показуємо результат, який радує всю Україну.

– До матчу і після нього з карпатівцями спілкувався?
– Що там говорити? Ми всі дивимося футбол, бачили всі матчі «Карпат». Думаю, і вони дивились наші ігри, розбирали їх. Так що суперники добре підготувались до сьогоднішнього матчу і нині вийшла заслужена бойова нічия.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: