Григорій Козловський: "Алієва та Шацких запрошували щоб "Рух" почали впізнава"

17 березня 09:38
Переглядів: 283
Григорій Козловський

15 березня, відбулась прес-конференція власника ФК «Рух», який представив новачків команди та розповів про трансферну політику клубу.

- «Рух» Винники – це наймолодша професійна команда Львівщини. У нас є дуже багато енергії і бажання творити продукт, який буде подобатись людям. Тому враховуючи результат першого кола (44 очки у 18 матчах і третє місце в таблиці з відставанням у 3 очки від лідера – прим. ГС), які нас сильно не влаштовували, ми провели точкову селекцію, яка вилилась у хороший результат. Ми маємо хорошу пресу, маємо хороші медіа приводи. Ми перейшли до другого етапу популяризації нашого клубу.

Першим етапом було проведення гучних трансферів, а саме Алієва, Шацких. Це нам було необхідно на першій стадії, тому, що ми вважали що нам потрібні хороші медіа приводи щоб команду почали впізнавати. Вважаю, що ми цей шлях пройшли досить швидко і тому є однією з найцікавіших команд в Україні. Ці футболісти нам допомогли, як на футбольному полі так і в медіа. Їх гучні імена на 110% виконали поставлені завдання. 

Другим етапом має бути запрошення збалансованих футболістів, які є в розквіті своїх сил, і повинні допомогти нам в ігровому плані. Гравці, які зараз до нас прийшли (Білий, Габовда, Бохашвілі) вони на піку своїх ігрових кондицій. Вони не тільки будуть приносити хороший імідж, але й результат. Паралельно ми розпочали працювати з молодими футболістами, які в силу тих чи інших причин не могли себе зреалізувати у важкі для українського футболу час. Це такі гравці, як Копина, Зубар. Я думаю, що умови, які ми будуємо у Винниках дозволять їм розквітнути у нашій команді. Ми маємо велику надію, що поєднання молоді і хороших футболістів повинні привести нас до очікуваного результату. А результат це вихід у Першу лігу. Задача максимум завоювати перше місце.

Ми хочемо бачити тільки львів’ян. Ми від цієї тенденції відступати не будемо. Не знаю футболіст якого рівня заставить нас змінити цю філософію. В житті буває все. Ніколи не треба казати ніколи. Але я вже казав, наша мрія це «львівське Більбао». Тому, що в них грають тільки місцеві футболісти. Я хочу зробити команду з гравців у яких буде львівська душа і львівське серце. Що для мене є найголовніше щоб у нашій команді гравці були щасливі. Ми нікого не заставляємо. У любові футболістів і президента може народитись хороший результат.

Що стосується підписання Святослава Зубара, то я вам відкрию маленький секрет. Ми не планували брати ще одного нападника. В нас навіть натяків не було, що ми підпишемо ще одного форварда. Але бачачи його бажання на тренуваннях та іграх, я як людина, яка трошки розбирається в футболі, зрозумів, що такий «діамант» не можна залишати. Тому це підписання було несподіванкою не тільки для ЗМІ, а й для мене. Я радий, що у нас в львівській області ще є футболісти, яких потрібно вишукувати, і які будуть приємно дивувати. Згадаєте мої слова за 2-3 роки, це людина з великим потенціалом. Сталось так що він знаходився не в тому середовищі, надіюсь в нас все буде добре.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: