Григорій Козловський: "Будуємо команду львів'ян"

14 березня 07:55
Переглядів: 552
Григорій Козловський

Власник ФК «Рух» про зимові трансфери і побудову «команди львів’ян».

- Ми насправді будуємо команду львів’ян. Ми послали цей меседж до вболівальників і футболістів, що хочемо зробити «львівське Більбао». Я мрію про те щоб у нашій команді грали тільки львів’яни, які виховані нашим футболом, живуть у Львові і з тих чи інших причин потрапили до міста лева. Ті в кого є серце львів’янина. Це повідомлення ми послали суспільства і футболісти дуже добре нас чують. Якщо хтось хоче сказати, що Бохашвілі не львів’янин, то він помиляється. Євген вже чотири роки живе у Львові, він придбав тут помешкання, його батьки теж сюди переїхали. Перше питання яке я йому задав було «ти вважаєш себе львів’янином». Він відповів: «Так Петрович, місто дуже красиве, я його люблю і звідси нікуди не поїду». Це людина яка стала львів’янином і все своє українсько-грузинське коріння перевезла до Львова. Він не тільки львів’янин, а й хороша людина, що дуже важливо для нашої команди.

По Габовді? Чесно кажучи я ніколи не робив Юрі пропозиції, тому, що це топовий футболіст, мінімум рівня Прем’єр-ліги. Але так сталося, що Юра сильно хотів додому. Він десь переступив через свою гордість щоб повернутись додому у рідне місто. Його бажання перемогло. І фактично наші бажання співпали. Тому нам було легко домовитись. Думаю, що він нам дійсно допоможе. Це є топовий футболіст. Я був щасливий, бо сам до кінця не вірив, що цей трансфер може відбутись. Щоб ви зрозуміли, за три години до вильоту команди на збори я ще не розумів ми домовились чи ні. Я чекав. У Юри боролись дві половини: бажання десь пограти і повернутись додому. І ми домовились, що чому б нам разом не вийти у Вищу лігу.

Я розмовляв з гравцями які мають діючі контракти з іншими клубами (не буду їх називати, бо не коректно), які висловлюють бажання повернутись додому. Ідуть переговори. Я буду щасливий коли ми «синів Львова», яких порозкидано в Україні зберемо в нашій команд. Як кажуть китайці «є час розкидати каміння і є час збирати каміння». Я вважаю, що у Львові настав час «збирати каміння». Школа «Карпат» працює дуже добре, виховує дуже хороших футболістів, але в силу тих чи інших причин люди не можуть потрапити і закріпитись в основі. Але з часом виростають у хороших футболістів. Думаю від цього і ми і «Карпати» виграють.

Ми маємо цілий ряд молодих футболістів. Це маленькі діамантики, які сяють, але їх треба поставити в хороше обрамлення. Я маю великі сподівання на Копину, він на очах прогресує і фактично вже на 99% є гравцем основного складу. Маю надію на Зубара. Він взагалі самородок, який ще ніхто не обробляв, просто викопали із землі, десь знайшли. Те саме, що було із Бланко-Лещуком, знайшли ніде, а у «Карпатах» засяяв. Маю велику надію на Садоху. В нас і Панас прогресує. Тобто молоді футболісти прогресують і їхнє бажання помножене на роботу яку вони роблять дасть результат. Ми багатьох ще здивуємо і не будемо туристами у Першій лізі. Ми довго там не сидітимемо, або пан або пропав.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: