Григорій Козловський: "Ми вперше так потужно готуємось до сезону"

13 березня 08:52
Переглядів: 315
Григорій Козловський

Власник ФК «Рух» про підготовку до сезону.

- Ми вперше так потужно готуємось до сезону, і на завершення з’їздили в Туреччину. Наш статус не дозволяє нам по іншому готуватись. Тому що команда стала професійною. Ми на багато речей по іншому стали дивитись і відноситись. Враховуючи, що погодні умови в Україні не дозволяють якісно підготуватись у завершальній фазі, тому було прийняте рішення поїхати за кордон. І ці збори підтвердили правильність вибору. Рівень спаринг партнерів, умови, поля були досить добрими, інколи кращими ніж в команд Прем’єр-ліги. Думаю, що результат не заставить себе чекати і прийде швидко.

Ми провели два хороші матчі із казахськими командами. Наша команда приємно здивувала в матчі із ФК «Мінськ», бо фактично по грі могло бути і 8:0 і 9:0, з четвертою командою Вищої ліги Білорусії. Чи вони не налаштувались, чи ми занадто налаштувались, це важко сказати. Але був дуже добротний футбол. Їх тренер був в легенькому шоці від результату і гри.

Я залишився задоволений якістю гри в матчі з «Іллічівцем». Два голи, які ми пропустили були не логічними. Вони залетіли за рахунок помилок воротарів. Але це гра. Для того і є збори щоб виявляти слабкі сторони. Думаю, що «Іллічівець» допоміг нам зрозуміти де треба посилити гру команди, навіть за рахунок тих гравців що є, ми зробимо маленькі перестановки. Маріупольці дуже приємно вразили. Ми грали з іншими командами Першої ліги і «Іллічівець» є на голову сильніший, а то й на дві, за інших в лізі (організація гри, підбір гравців, фінансування, тренер). Темп гри був шалений. Я волів би з ними зіграти десять матчів. З такими суперниками приємно грати, ти бачиш свій рівень.

Наш рівень нас влаштовує. Враховуючи, що ми тільки пів року займаємось професійним футболом, вважаю, що маємо дуже позитивну динаміку. Ми даємо хороші результати, не тільки в рахунку, а й в якості гри. Важливо, що ми граємо у футбол і в комбінаційний футбол, ми самі граємо і іншим даємо. Це тішить. Вважаю що в іншому випадку не треба займатись футболом. Людей вчити просто стояти в штрафній у два автобуси, це результату не дає навіть на високому рівні. А як дітей навчити грати, якщо тренери не вчать грати футбол. Саме дивитись на футбол приходять люди. Коли багато голів, хороша гра.

Ми нічого особливого не робимо. В нас немає якихось неймовірних трансферів, великих вкладів. Все що робимо, робимо з великою любов’ю і душе. Президент і віце-президент приїхали на збори з дружинами. Думаю наступного року треба зробити щоб і гравці приїхали з другими половинками. Треба робити так як би ти хотів щоб до тебе відносились. Відповідно футболісти це відчувають і дають результат.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: