Гирьовики Львівщини успішно виступили в чемпіонаті України з гирьового спорту

14 квітня 21:54
Переглядів: 195
Гирьовий спорт

10-13 квітня ц.р. в м. Донецьку тривав чемпіонат України з гирьового спорту. Участь у цих змаганнях взяли збірні команди 12 областей України.

У складі збірної команди Львівської області змагалося десятеро спортсменів: Володимир Андрейчук, Роман Канафотський, Сергій Невзоров, Іван Дерев’янко, Михайло Домінюк, Іван Макаренко (Львівська - Рівенська облась), Олексій Котвінський (Львівська - Рівенська область), Олександр Федорук, Денис Боднар, Дмитро Ткаченко.

Високий спортивно-технічний рівень на донецькому помості продемонстрували визнані лідери українського гирьового спорту львів’яни Володимир Андрейчук, який в черговий раз виборов звання чемпіона України та срібні призери Олексій Котвінський та Іван Макаренко. Їхній успіх підтримав і юніор Олександр Федорук (срібна медаль):

В загальнокомандному заліку збірна Львівської області посіла 4 місце, поступившись командам Донецької, Харківської та Полтавської областей.

Результати виступів в чемпіонаті України 2014 року представників збірної Львівської області: 

Дорослі

Індивідуальний залік:

Володимир Андрейчук - І місце в двоборстві (вагова категорія до 68 кг),

Олексій Котвінський - ІІ місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія  до 68 кг).

Іван Макаренко - ІІ місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія до 73 кг).

Командна естафета:

Збірна Львівської області - ІІІ місце в складі Володимира Андрейчука (вагова категорія до 68 кг), Романа Канафотського (вагова категорія до 73 кг), Михайла Домінюка (вагова категорія до 78 кг), Івана Деревянка (вагова категорія до 78 кг), Сергія Невзорова (вагова категорія до 95 кг).

Юніори

Олександр Федорук - ІІ місце в поштовху гирі за довгим циклом (вагова категорія  до 78 кг).

Вітаємо представників гирьового спорту Львівщини й бажаємо їм подальших успіхів

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: