ІФФФ провела нараду з представниками команд 1 ліги

31 липня 20:26
Переглядів: 209
гол

Четвер - футбольний день. Судіть самі: цього дня засыдало выдразу 4 комітети ІФФФ. 

По-перше розглянули відео двох матчів першої половини сезону в яких були спірні моменти. Мова йде про гру чемпіонату "Придністров'я"- "Кроно-Карпати" та матч кубка "Ніка"- "Оскар". В обох було виявлено помилки арбітрів, за що кожен з них отримав по грі дискваліфікації.

Наступним проводив своє засідання як раз Комітет арбітрів. Майстри свистка та прапорця отримували настанови від свого керівництва на те, щоб з честю закінчити цей чемпіонат. Також було підведено підсумки атестації, яка проходила на минулому тижні та зроблено призначення на найближчий тур чемпіонату.

За арбітрами свою зустріч провела тренерська рада. Обговорювалося питання виступу ФК Калуш під егідою збірної області у відбірковому турнірі до Кубку Регіонів УЄФА. З боку мастодонтів тренерського цеху звучали різні погляди на результат калушан. Тренеру та президенту останніх довелося вислухати, як стріли критики на свою адресу так і похвалу за те, що не побоялисяя взяти на себе відповідальність. Зійшлися на тому, що в майбутньому командам потрібно тісніше працювати з науково-методичною радою при ІФФФ.

Останніми цього дня зустрічалися представники команд-учасниць чемпіонату області в першій лізі та чільники федерації. На жаль, керівники та тренери не всіх клубів приїхали на цю зустріч. А дарма, адже по-перше на неї були запрошені арбітри і була чудова можливість подивтися одне одному в очі та задати незручні запитання. Зрештою, хто хотів, той зміг це зробити. Також були обговорені питання матеріально-технічної бази команд та ролі тренера в любительському футболі.

На останок залишили найгарячіше - чи продовжить виступи в чемпіонаті ФК "Отинія". Представник отинійців Змага розповів про критичну ситуацію з фінансами в команді. Люди, які раніше опікувалися долею клубу зараз зосередили свою увагу на підтримці української армії в АТО. Справа блага і нею зараз займають всі свідомі громадяни, в тому числі й представники команд, але чомусь більше ніхто не ставить на шальки терезів футбол і підтримку наших воїнів. Що ж, ми не буде судити представників Отинії, просто констатуємо факт, що великий футбол йде з цього селища...

На зустрічі лунало багато пропозицій, як можна було б врятувати ФК "Отинія", щоб хоча б дограти матчі, що залишилися в першому колі чемпіонату та кубку області. Проте в результаті прийшли до висновку, що не варто вигадувати велосипед, а потрібно діяти чітко згідно регламенту, щоб в майбутньому не виникало схожих інцидентів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: