ІФМФФ планує проводити Літній чемпіонат по міні-футболу

10 квітня 13:30
Переглядів: 129
Міні-футбол

Івано-Франківська міська федерація футболу при підтримці Департаменту молодіжної політики і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради у квітні планує розпочати дуже цікавий турнір - "Літній турнір" з міні-футболу серед аматорських команд м. Івано-Франківська.

Змагання відбуватимуться на штучних майданчиках міста Івано-Франківська. "Літній Чемпіонат"  проводиться в терміни: квітень, червень - перше коло, та серпень, вересень – друге коло. Установча нарада 13 квітня 2016 року. Саме до 13 квітня представники команд зобов'язані повідомити керівництво ІФМФФ про бажання взяти участь в турнірі.

До участі в змаганнях допускаються футзальні команди учасники Чемпіонату м. Івано-Франківська з футзалу сезону 2015-2016 років та любительських команд чи команди, які виконують всі вимоги Регламенту «Літнього Чемпіонату» м. Івано-Франківська. Команди подають заявки установленого зразка, які мають допуск лікаря. Склад команди: 15 гравців  і 2 представники, тренери. Гравці команд повинні мати єдину  ігрову форму (футболки, шорти,  гетри, щитки). Один і той самий гравець може виступати тільки за одну команду у даному Чемпіонаті.

Матч проходить два тайми по 15 хвилин. В рапорт арбітра записують прізвища 14-ти гравців.

Заявочні листи встановленого зразка у двох примірниках (в друкованому вигляді), обов”язково завірені лікарем подаються в комітет з проведення змагань ІФМФФ, в термін до 13 квітня 2016 року
Контактна особа: 
Юзик Віктор Михайлович тел.0959007335;  0973835522
Електронна адреса:  <victor.yuzyk@gmail.com>

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: