Ігор Дедишин: "Карпати" – лідери в чемпіонаті України з присудження штрафів"

25 серпня 20:41
Переглядів: 292
Default Image

У скандальному матчі "Динамо" - "Карпати", який відбувся ще 7 серпня в Києві, спірних епізодів було так багато, що деталі того дня з'ясовують досі.

А днями дисциплінарний комітет прем'єр-ліги України з футболу оштрафував "зелено-білих" за негідну поведінку вболівальників.

"На 86-й хвилині матчу вболівальники львівського футбольного, клубу, які перебували у 25-му секторі, почали використовувати піротехніку, — розповідає Андрій Палаєв, керівник прес-служби прем’єр-ліги України. — Львів'яни мали зі собою три фаєри, один з яких кинули на бігову доріжку біля футбольного поля. На щастя, ніхто не потерпів".

Тож тепер фк "карпати" змушений сплатити дисциплінарному комітету 5 тисяч гривень протягом семи днів.

"А за те, що службовці київського футбольного клубу неналежно перевіряли львівських уболівальників, "Динамо" має сплатити 500 гривень. А ще "динамівцям" доведеться заплатити штраф за появу сторонньої людини на газоні під час матчу, та за те, що двоє тренерів "Динамо" покидали технічну зону під час матчу. Загалом це 4 тисячі гривень. Щодо інциденту з побиттям водія ФК "Динамо" Саламатова, то деталі справи ще з'ясовують та збирають свідчення очевидців", — додає Андрій Палаєв.

У керівництва львівських "Карпат" свій погляд на призначення штрафів.

"Органи футбольного правосуддя неправильно трактують поведінку львів'ян, — вважає Ігор Дедишин, генеральний директор ФК "Карпати". — Можна було б обійтись і без стягнень. А загалом кількість грошових стягнень, які присуджували нашому клубові, не перелічити на пальцях. Ми лідери в чемпіонаті України з присудження штрафів".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: