Ігор Дедишин: "Худоб'яка хотіла придбати "Валенсія"

16 лютого 21:59
Переглядів: 249
Ігор ДЕДИШИН

Ігор Дедишин розповів про можливі трансфери "зелено-білих" у минулому, особливий статус Лукаса та Кенії та запевнив, що вірить у теперішній склад "Карпат".

- Нещодавно Олександр Севидов розповідав, що коли він був тренером донецького "Металурга", йому обіцяли привезти до команди зіркового японця Хідетосі Накату. Хто з зірок європейскього футболу міг опинитись у Львові?

- Свого часу, коли "Карпати" тренував Олег Кононов, ми вели переговори з нападником "Барселони"-В Джонатаном Соріано. Сьогодні він грає в "Ред-Булі". Тоді у форварда завершувався контракт з "Барселоною", а нам був потрібен забивний нападник. Вели переговори з агентами та футболістом. Соріано був готовий їхати до Львова, але мав дуже великі фінансові апетити. Якщо не помиляюсь, то він просив 500 тисяч євро на рік і разову виплату в 600 тисяч євро. Це нереальні гроші для "Карпат". Але форвард він гарний, постійно забиває.

- На нинішніх гравців "Карпат" запити з європейських клубів приходили?

- Поки не було. Розмови гуляють у міжсезоння. Робота агентів.

- А коли "Карпати" в єврокубках грали, кимось із гравців цікавилися?

- З Європи, якщо не помиляюся, приходив запит із "Валенсії" щодо трансферу Ігоря Худоб`яка. Але була дуже слабка фінансова пропозиція. Нам було приємно, що великий клуб цікавиться нашим футболістом, але з точки зору фінансів ми навіть не розглядали цей варіант. Нам пропонували смішні гроші.

- Преса часто писала про зацікавленість у послугах іспанця Лукаса. Правда?

- Лукаса запрошували назад до "Райо Вальєкано". Але гроші, які пропонували, не влаштовували ані нас, ані самого футболіста.

- Він - найскандальніший футболіст, з яким ви працювали?

- А чому найскандальніший? Так, у нього специфічний характер. Спочатку себе гарно зарекомендував. Потім - був період незадоволеності, команда не дуже добре грала. Виник дисбаланс, і Лукас емоційно вирішив проявляти свій характер. Плюс іспанський теплолюбивий менталітет. Тож він не зумів сприйняти клімат та культуру. А його останній рік у Львові був зовсім іншим. Він спілкувався, все розумів, не було вибриків. Часом він потрапляв під вплив Борхи, потім Еріка. Вони гуртувалися, протиставляючи себе колективу. Та й у нас змінювалися тренери, і це також не сприяло створенню колективу.

- Кажуть перед тим як перейти до "Динамо" він особисто пішов до президента "Карпат" проситись, щоб відпустили...

- Такого не було. Було таке, що він просився продовжити контракт з "Карпатами". Тоді, коли команду тренував Костов. Чому хотів залишитися? Бо у нього реально не було пропозицій. Те, що писали у пресі - пусті розмови.

- У Лукаса був особливий статус, коли команду тренував Костов?

- У нього та Кенії. Ці футболісти мали особливий статус. Можливо, через це теж були проблеми у колективі. Це не дуже добре, коли людей виокремлюють із колективу.

- Після того як Костов залишив "Карпати", клуб перестав робити ставку на легіонерів...

- Костов - гарний тренер, який може поставити гру, але не може вигравати титули. У нас була серйозна кваліфікована команда - Кенія, Штіліч, Лукас, плюс українці. Цікава команда! Вийшло, що якісний тренер з хорошим підбором виконавців не досягнув результату. Витрачалися великі кошти, але не було результату. Якраз були ті два сезони, коли могли вилітати. Тоді зрозуміли, що потрібно змінювати вектор.

- Ви сказали, що Костов не може вигравати титули. А вихованці школи говорять про титули для клубу. Не важко здогадатись, про що мріє Ігор Дедишин...

- Вірю, що ми зможемо досягти цього. Для нашого клубу навіть третє місце в чемпіонаті - це вже титул. Виграти кубок - титул. Коли “Карпати” вийшли в груповий етап єврокубку - це було найвище досягнення в історії клубу. Раніше далі одного раунду не проходили. Якби тоді вийшли з групи, то це теж вже був би титул. Сьогоднішня команда має гарний потенціал. І я вірю, що у неї велике майбутнє.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: