Ігор Дедишин: "Наші тренери та керівники хотіли бачити Кожанова в "Карпатах"

18 січня 22:05
Переглядів: 242
dedyshyn

Окрім того, що клубне керівництво ознайомило уболівальників з планом заходів на 2013 рік, генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин відповів на запитання журналістів щодо трансферної політики та нового стадіону.

«Щодо резонансної інформації про Дениса Кожанова скажу наступне. Ми зробили пропозицію «Шахтарю», в якій пропонували викупити трансфер гравця за три мільйони доларів. Наші тренери та керівники вважали за доцільне бачити Дениса в команді. Ліміт та конкуренцію ще ніхто не відміняв. Ми провели переговори з Денисом та його агентом і про все домовилися. Однак донецький клуб дав нам негативну відповідь і, як ви знаєте, Кожанов поїхав у Севастополь».

«На гравців, які поїхали на збори, тренерський штаб розраховує. Коментувати безпідставні чутки про масовий розпродаж, тим паче гравців з українським паспортом, я не вважаю за потрібне. Щодо гравців, які не поїхали в Туреччину, то вони шукають собі нові команди. Дехто, на кого ми розраховуємо, але вони наразі не можуть скласти конкуренцію іншим гравцям, очевидно, підуть в оренду на півроку чи на рік» – підсумував генеральний директор «Карпат».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: