Ігор Дедишин: "В українському футболі створений підпільний футбольний синдикат"

28 вересня 22:38
Переглядів: 312
Ігор ДЕДИШИН

Генеральний директор "Карпат" - про зняття очок зі львівського клубу та не погашення боргу перед Мартіном Богатіновим.

"Ми не будемо платити ці кошти, тому що, по-перше, вони прийняті абсолютно незаконно, безпідставно, заангажовано. Я переконаний, що там була присутня корупційна складова. Крім того, я переконаний, що там була і політична складова. Ми клуб, що, я вже говорив, не угодний нікому. Богатінов отримує зарплату на карточку без збоїв, а решта - це його діяльність в клубі. Скільки зіграв матчів, 25%, 50% чи 75% - за це є відповідні винагороди", - сказав Дедишин.

"На моє переконання, в українському футболі створений, можна так сказати, підпільний футбольний синдикат. Бо у нас є така людина, як Ігор Гатауллін, яка все життя у футболі, яка при всіх футбольних владах завжди в шоколаді. Вона завжди випливала там, де завжди грошові місця. Зроблена ціла стратегія, система оцього синдикату. За те, щоб виграти справу, судовий спір в Палаті вирішення спорів, потрібно дати гроші. По це всі говорять, і мені пропонували так само: дайте гроші, і ми вирішимо це питання на вашу користь".

"Зовсім недавно це було. Було за присутності інших людей, які можуть це підтвердити. Якщо рішення приймається на суму 100 000, не менше 10% потрібно повернути певним футбольним "ділкам" за те, щоб рішення було прийнято. Є такі юристи, як Коробко, Лубківський, Скоропашкін... Оце все дуже серйозна компанія. Через них все вирішується в органах футбольного правосуддя. Лобіює ці питання оцей чоловік на прізвище Гатауллін, голова вирішення спорів. Його ставленик - Скворцов, який ділить з ним кабінет. Поруч кабінет так званої футбольної агенції. На вершині всієї цієї піраміди стоїть такий небезвідомий пан Попов. По суті, всі питання в ФФУ вирішує ця людина".

"Ви ніколи не чули, що суддям платять гроші? Чи думаєте, якщо арбітри отримують ці кошти за потрібний результат, залишають всі собі? Так само несуть "наверх". Це ж система, побудована не сьогодні і не вчора. Я переконаний, що ці гроші прямують до господіна Попова. І він себе прекрасно почуває, ні за що, за великим рахунком, не відповідає", - додав генеральний директор "Карпат"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: