Ігор Гелетій: "Далі планую стартувати на півмарафоні у Дніпрі"

09 травня 13:00
Переглядів: 142
Гелетій

Після річної перерви Ковель знову став епіцентром півмарафонського дійства всеукраїнського масштабу. Саме це невелике, але дуже бігове місто на Волині вже не вперше гостинно приймало чемпіонат України на дистанції 21 кілометр. Смаком чемпіонства цього разу вдалося насолодитися франківчанину Ігорю Гелетію.

Як зізнався сам переможець після змагань, цей старт для нього був дебютним на національній першості ледь не за останні 3 роки, однак Ігор разом з тим не поспішає називати це чемпіонство «поверненням»:

«Так, мене вже почали вітати з поверненням, але я, чесно кажучи, не відчуваю, що я повернувся, тому що ті результати, які я показував до цього і зараз, це звісно, різні речі. Якщо я, зможу пробігти хоча б 29:30 десятку, а півмарафон 1:04, тоді зможу сказати, що я повернувся. А поки, я роблю лише все для того, щоб повернутися.

Далі планую стартувати на півмарафоні у Дніпрі. Потім багато стартів не планую, вже робитиму ставки на осінь. Про марафон також думки є, але звичайно, поки складно про це говорити.

Травмований був близько трьох років, були серйозні проблеми з ахілом –  то підлікую, то знову було погіршення, знову болить. Можливості повноцінно готуватися не було».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: