Ігор Карпенко: "Намагався проявити себе з кращого боку"

30 січня 21:30
Переглядів: 164
Карпенко

В процесі першого етапу тренувальних зборів тренерський штаб вирішив залучити до роботи з головною командою двох клубних вихованців: Ігоря Богача та Ігоря Карпенка. І якщо перший вже дебютував у Лізі Парі-Матч, то молодий форвард отримав можливість вперше бути присутнім у таборі основної команди. Про враження від роботи в Туреччині кращий бомбардир чемпіонату U-19 сезону 2014/2015 років розповів в інтерв’ю Інформаційному центру ФК «Карпати». 

– Для мене це були перші збори з «основою», – каже 19-річний нападник.– Виклик отримав дуже несподівано. У середині січня разом з дублюючим складом приступили до роботи, кілька днів потренувалися, склали тести і нам повідомили про те, що разом з Ігорем Богачем маємо приєднатися до команди Олега Дулуба в Туреччині. 

– Що відчував у той момент, коли дізнався про виклик?
– Передусім, було дуже приємно. Відчував радість, адже вперше отримав запрошення до головної команди. Дуже старався, намагався проявити себе з кращої сторони. Можливо, не все вдавалося, але я докладав максимум зусиль. Безперечно, трохи хвилювався. 

– У тренувальний процес влилися без проблем?
– Ми прибули до Туреччини і наступного дня взяли участь у двох тренуваннях. Далі працювали у звичному режимі. Наприкінці зборів зіграв у спарингу з узбецьким «Олмаликом». 

– Як тебе прийняв колектив?
– Старші хлопці підказували, акцентували увагу на певних ігрових моментах. Багатьох я вже давно знав – грав з ними у командах U-19 і U-21. З адаптацією в колективі не було жодних проблем. Олег Анатолійович перед виходом на заміну в спарингу розповів, як саме потрібно діяти і які функції на полі покладено на мене. 

– Значну частину минулого сезону ти пропустив через травму. Зараз можна стверджувати, що все вже позаду?
– Почуваюся добре, навіть можу сказати, що складається враження, ніби ніякої травми і не було. Дуже вдячний керівництву клубу за те, що допомогли мені впоратися з проблемами зі здоров’ям і зараз я не відчуваю жодного дискомфорту. Хоча пропустив доволі тривалий термін – в середині березня переніс операцію, а вже в липні розпочав займатися у загальній групі. 

– Чи поїдеш ти на другий тренувальний збір з основою?
– Я сьогодні зіграв за «молодіжку» проти команди U-19. На даний момент в середу готуюся вирушати до Туреччини з дублюючим складом. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: