Ігор ХУДОБ'ЯК: «Коли ти травмований, це найтяжчий період»

14 лютого 23:21
Переглядів: 111
Default Image

Капітан «Карпат» Ігор Худоб’як на других турецьких зборах разом з Сергієм Зеньовим займається за індивідуальною програмою. футболіст перестав працювати в загальній групі наприкінці перших зборів, і не з’явився на полі в спарингу з нальчинським «Спартаком». Не вийде півзахисник і в найближчому товариському матчі.

– Зараз ти працюєш за індивідуальною програмою. В тебе ушкодження, яке ти зазнав на минулих зборах?
– В мене невеликий біль в області лівого паху. Відчув його в кінці останніх зборів. Після повернення додому була невелика пауза, але турбувати в цій області мене не перестало.

– Пригадуєш, як травмувався?
– Важко так сказати. Ми ще перед першими зборами займалися на штучному полі. Після цього я і відчув якийсь дискомфорт. Не знаю, чи це через навантаження чи це я десь потягнув. А вже під час першого перебування в Анталії біль посилився.

– Але ти тренувався на рівні з усіма і ще навіть провів кілька товариських матчів.
– Так. Я думав, що біль мине. Але, як бачимо, ушкодження мене не перестало турбувати.

– Майже усі минулі збори ти провів в обоймі команди, а зараз займаєшся індивідуально. Як важче працювати: в групі чи самому?
– Найважчий період у футболіста, коли є якась травма. Тебе вона постійно турбує, болить. Але і психологічно непросто. Тому, коли займаєшся індивідуально, це значно важче. До того ж відновлювальна робота після травми, як на мене, складніша за тренування. Думаю, що днів п’ять так ще займатимусь, а потім спробую долучитися до роботи в загальній групі.

– Минув перший день на других зборах. Якийсь його підсумок можеш зробити?
– Думаю, все пройшло так, як мало пройти. Була хороша погода, яка сприяла повноцінній роботі. Виконали все, що було заплановано, а це значить, що робота пройшла добре. Це радує, тому що збори для того і є, щоб на них працювати з максимальною віддачею. Тоді і сезон буде легко пройти. Власне, і для мене день вийшов продуктивним. Я і в басейні плавав, і педалі на велотренажері кручу, ввечері масажні процедури... Тобто активно працюю. Останній збір взагалі найважливіший. Треба вже визначатися зі складом на перші ігри і награвати його. Важливі зв’язки між партнерами, щоб вони дійшли до автоматизму. Також ми закріплюємо фізичний стан, фундамент якого заклали ще на першому зборі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: