Ігор Кульчицький: Добре, що з Дулубом підписали тривалий контракт

28 жовтня 22:00
Переглядів: 157
кульчицький

Видатний капітан львів’ян – про матч рідної команди у Києві

Легендарний капітан «Карпат» Ігор Кульчицький, який на початку 60-х міг закріпитися в «Динамо», але залишив українську столицю з власної волі, полілився з UA-Футболом своїми очікуваннями напередодні завтрашнього поєдинку цих двох команд на НСК «Олімпійський».

Ігор Кульчицький: Добре, що з Дулубом підписали тривалий контракт - изображение 1- Боротьба буде, але очікувати, що «Карпати» відберуть у «Динамо» очки наївно, - каже пан Ігор. – Клас команд різний, можливості теж. У львів’ян наразі команди як такої немає. Молоді гравці ще не доросли, а досвідчені сподівань не виправдовують, точніше, не дуже хочуть грати.

Я вірю в тренерський хист Олега Дулуба. Бачив, як він працює. Важливо, що керівництво клубу підписало з новим тренером тривалий контракт. Впродовж п’яти років білоруський фахівець побудувати команду має. А очікувати результату через місяць-другий марно, яким би обдарованим той тренер не був. У «Карпат» є перспектива, але зараз колектив лише на початковій стадії формування.

Матч 13-го туру української Прем’єр-ліги-2016/2017 відбудеться завтра, 29 жовтня, о 19:30 на НСК «Олімпійський» у Києві.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: