Ігор КУЛЬЧИЦЬКИЙ: "Те, що “Карпати” не вилетять з Прем’єр-ліги, – це я вам гарантую"

06 листопада 20:01
Переглядів: 126
Default Image

29 жовтня у Львові урочисто відкрили останній з-поміж чотирьох українських стадіонів, на яких наступного року вируватимуть баталії Євро-2012. Участь у відкритті, окрім відомих співаків Анастейші та Руслани, взяли й легендарні львівські спортсмени. Один із них – “кришталевий” капітан львівських “Карпат”, друг Євро-2012 Ігор  Кульчицький.
– Ігоре Євстаховичу, чи доводилося раніше бувати на відкритті стадіонів?

– Ні, раніше не був. Окрім мене, було запрошено й інших ветеранів львівських “Карпат”. Тому на відкритті “Арени Львів” я був не один. 
– Прошу сказати, а які Ваші враження від стадіону?

– Арена збудована у європейському стилі, стадіон дуже гарний. Щоправда, ще не зовсім усе зроблено до кінця… Та незважаючи на  це, чаша стадіону дуже красива, з усіх місць добре видно поле. Цей стадіон є не лише одним з найкращих стадіонів України, а й Європи. Коли усі роботи на стадіоні і навколо нього завершать, то він буде ще красивішим. 
–  Ви часто берете участь у матчах за ветеранську команду львівських “Карпат”. А чи не закрадалося бажання зіграти на цьому стадіоні разом із партнерами по ветеранській команді?

– Звісно, що з приємністю зіграв би на цій арені. Запросив би й ветеранів із сусідньої Польщі, якщо б організатори таке дозволили. 
– Попереду матч-відкриття на “Арені Львів” між збірними України та Австрії. Чого очікуєте від цього товариського поєдинку?

– Зараз збірна України виглядає дещо краще, ніж раніше. Вже стабілізувався склад команди. Тим паче у Львові національна збірна у всіх шести матчах здобувала перемоги. Львів є фартовим містом для нашої національної збірної, тому ми повинні перемагати австрійців. Переможні традиції у Львові повинні й надалі тривати.
– В останньому матчі першого кола чемпіонату України львівські “карпати” зазнали прикрої домашньої поразки від дніпропетровського “Дніпра” – 0:2…

– У “Карпат” немає нападу, а без нього дуже важко забивати голи, а ще й не таланить “Карпатам”. Адже у “Дніпра” два удари і два голи, а у нас – п’ять гольових моментів і жодного гола. Цього року від “Карпат” відвернулося спортивне щастя, а це також відіграє неабияке значення. Зараз у нас немає справжніх нападників. Прийшов Кузнєцов, але він майже півроку не грав і йому зараз важко відразу демонструвати таку гру, яку він показував раніше. Крім того, тепер і півзахист “Карпат” значно здав і демонструє не таку гру, як у попередніх сезонах. Адже гравці цієї ланки мусять працювати і за нападників, і за себе, а це дуже важко. 
– На Ваш погляд, те, що під час сезону змінено головного тренера (зараз в. о. головного тренера “Карпат” Павєл Кучеров) матиме позитивний чи негативний вплив на команду?

– Ні позитивного, ні негативного впливу це не матиме. Команда як грала, так і грає далі, і нічого не змінилося. По-перше, Кучеров дуже короткий термін керує “Карпатами” – усього півтора місяця. Наприклад, у грі проти “Дніпра” він бачив, що команда програє 0:1, вважаю, йому потрібно було випустити Батісту, щоб підсилити напад. Хоча й Батіста зараз також не в такій хорошій фізичній формі, як раніше, але хоча б якимось чином можна було врятувати цю гру. Тому Кучеров ще не до кінця прояснив собі ситуацію, яка зараз у команді. 
– 15 матчів першого кола позаду. На яке підсумкове місце реально можуть розраховувати “Карпати”? 

– Вважаю, що “Карпати” повинні бути в десятці. Однак це за умови того, що взимку буде підсилення команди. Треба передусім підсилювати атакувальну ланку. Потрібно знайти нападників, які б забивали голи. Те, що “Карпати” не вилетять з Прем’єр-ліги, – це я вам гарантую, але сезон все-таки втрачено. Тепер варто всі сили спрямувати на Кубок України, а для цього знову ж таки потрібно доукомплектувати склад команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: