Ігор Лесько виграв чемпіонський пояс "Real Fight Promotion"

16 жовтня 14:49
Переглядів: 206
Лесько

у Львові завершився Відкритий Кубок Львова зі змішаних єдиноборств (ММА) – «Lviv Open Cup-2018», у рамках якого відбулося два титульних поєдинки. У одному з них перемогу святкував студент третього курсу Львівського державного університету фізичної культури Ігор Лесько (тренери – Олег Согор та Ігор Кукурудзяк).

– Варто зазначити, що організатором турніру у Львові була Всеукраїнська відкрита ліга ММА «Real Fight Promotion» за підтримки Управління молоді і спорту міста Львова, – ділиться враженнями переможець Ігор Лесько. – Відбулося 10 професійних поєдинків, два з яких – титульні.

– Саме у бою за титул чемпіона я і бився з киянином Артемом Брюшенком (вагова категорія до 70 кг). Регламент бою передбачав 5 раундів по 5 хвилин, але мені вистачило і одного – за три секунди до його завершення задушливим прийомом я переміг суперника. Усе вийшло ідеально.

– Вочевидь, правильною була підготовка до цього бою?
– Справді добряче попрацювали з тренерами влітку. Спершу пройшов один навчально-тренувальний збір у Закарпатті (село Пилипець), а згодом другий – у Києві в спортклубі «Гермес» під керівництвом Сердюка Федіра Миколайовича.

– А вже пізніше у Львові мої наставники Олег Согор та Ігор Кукурудзяк вивели мене на пік форми саме до цього титульного бою. Попереду – захист титулу, але це буде згодом. А в любителях уже скоро змагатимуся на чемпіонаті світу з панкратіону у Білорусі (1-4 листопада 2018 р.).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: