Ігор МЕЛЬНИК: «Навіть гравець, якого я збив, просив суддю не давати мені попередження…»

20 квітня 18:56
Переглядів: 363
Default Image

Форвард «Львова», який був у епіцентрі футбольних пристрастей на заключних хвилинах поєдинку 26 туру, розповів інформаційній службі про те, що власне трапилось

-«Енергетик» така команда, що впевнено грає на своєму полі, мало пропускає, тим паче, незручний суперник для Футбольного клубу «львів». Ну…потрібно було змінювати традиції. Всі хлопці старалися, були моменти, але ми не змогли їх реалізувати. Не знаю, можливо «хтось щось сказав на «Львів» у Бурштині», що не можемо забити, відомо, що на полі «Енергетика» в нас були тільки поразки й нічиї, але по-грі, то ми повинні були обігрувати господарів. Далось взнаки важке поле й на якість контратак наших швидкісних футболістів.

-Прокоментуй «сумбур» на останніх хвилинах зустрічі.

-Це був чисто ігровий момент, я підстелився в підкат, але ногами суперника не зачепив, а піддів його своєю рукою. Суддя підбіг і почав витягати жовту картку, хоча навіть футболіст, якого я збив – Руслан Мостовий – просив арбітра, аби той не давав мені попередження, казав, що там нічого жорсткого не було, проте рефері прийняв своє рішення й показав мені «гірчичника». А потім щось хотів довести капітан «Енергетика», намагався спровокувати «розбірки»…

-Наша команда в цій грі вперше після зими не пропустила…

-З’явилась впевненість, і в оборонців, відповідно, і в голкіпера. Хоча, як кажуть, у футболі потрібно забити на один гол більше, аніж суперник.

-Що міркуєш про «Геліос»?

-Суперник знаходиться внизу турнірної таблиці, там виступає багато футболістів, які колись захищали кольори «Львова». Я думаю, гра буде дуже принциповою, ми повинні перемагати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: