Ігор Оробець - чемпіон Європи із пауерліфтингу

15 серпня 19:00
Переглядів: 780
Ігор Оробець

З 9 по 12 серпня у французькому Мерігнаку проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дорослих, юніорів та юнаків.

Чемпіоном серед юнаків став коломиянин Ігор Оробець. Спортсмен виступає у ваговій категорії 93 кг.

Тренується Ігор під керівництвом Заслужених тренерів України Василя та Інни Оробець.

Загалом, дуже врожайним для української збірної видався чемпіонат Європи. Чемпіонами контененту стали харків'янин Олександр Чернишов (ветерани, 66 кг), Кадицька Ганна із Попасної (ветерани 63 кг),полтавчанин В'ячеслав Петро (120 кг). Юніорки Леоненко Кристина у категорії до 43 кг та Купаєва Катерина до 63 кг з м. Попасна, вихованки Андрія Івженко та Ганни Кадацької, завоювали золоті медалі європейської першості. 

Череменко Наталія з міста Старобільськ посіла другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 47 кг (тренер: В.В. Куліш).

Бронзову медаль здобула Юдкіна Інна з Миколаїва (ветерани, 84 кг).

 Золотою нагородою Анни Рикун розпочався третій день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи, який цими днями проходить у французькому місті Бордо. Вихованка В. Б. Воронецького та А. Д. Красілова, виступаючи серед юніорок вагової категорії до 57 кг, легко справилась з вагою у 95 кг, оновивши рекорд України серед юніорок, виконавши норматив майстра спорту України та виборовши титул абсолютної чемпіонки Європи даної вікової групи! 

  Юніорська чоловіча збірна підтримала почин і здобула три золоті нагороди та одну срібну, посівши друге командне місце:

  • Лучанин Малкуш Михайло здобув золоту нагороду у ваговій категорії до 59 кг, з результатом 125 кг. Тренер- О.В. Хом‘як
  • Яржемський Вадим з м. Хмельницький посів другу сходинку п‘єдесталу у категорії до 74 кг, з результатом 162,5 кг. Тренер- В.В. Цісар. 
  • Ленківський Назарій став чемпіоном Європи у категорії до 93 кг, підкоривши вагу 190 кг. Підготували атлета: В.Д. Оробець, В.І. Марусик.
  • Комар Владислав з чудовим результатом у 205 кг, в категорії до 105 кг також виборов титул чемпіона Європи. Тренер- В.С. Налейкін.

 Хмельничанка Щавінська Тетяна сьогодні здобула бронзову нагороду серед жінок відкритої вікової групи у ваговій категорії до 47 кг. Вихованка В.В. Цісара впоралась зі штангою вагою 82,5 кг.

  І під кінець третього дня змагань цікавою видалась боротьба у чоловіків вагової категорії до 74 кг. Двоє українців одночасно змагались на європейському помості, вінничанин, неодноразовий чемпіон та рекордсмен світу Іван Чупринко та харків‘янин, чемпіон світу серед юніорів Володимир Цатурян. 

  Іван не лишив жодних шансів суперникам, встановивши вже у другій спробі світовий рекорд, який тепер рівний 212,5 кг! Підготував чемпіона В.А. Мохник.

  Володимир же до останньої спроби боровся за місце на п’єдесталі пошани і підкоривши штангу вагою 195 кг посів другу сходинку! Тренер- Є.О. Галіцин.

 Заключний день чемпіонату Європи з класичного жиму лежачи приніс Україні повний комплект нагород! 

  Бронзова нагорода у лучанки Воробйової Ірини з результатом 100 кг у ваговій категорії до 72 кг. Тренер- О.В. Хом‘як. 

  Срібло завоювала Білоусова Тетяна з Чернівців, здолавши штангу вагою 130 кг у надважкій ваговій категорії. Підготували спортсменку С.А. Ізосімов, І.Л. Ізосімова.

  І фінальну «золоту» крапку поставив Пархоменко Сергій з міста Кремінна. У ваговій категорії до 105 кг, підкоривши штангу у 230 кг, спортсмен став недосяжний для найближчих суперників! Тренер- О.В. Дубовой.

  Отже у підсумку всі 19 атлетів збірної команди України повертаються з медалями чемпіонату Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: