Ігор ОЩИПКО: "Не думаю, що з “Таврією” буде важко"

24 вересня 14:13
Переглядів: 268
Default Image

Скоро мине два місяці з того часу, як захисник “Карпат” надірвав власні зв'язки надколінника. Кілька днів тому прооперований Ощипко зробив перші кроки без милиць, а вже сьогодні взяв курс на Мюнхен, де його ногу обстежать фахівці найвищого класу.

Увесь цей час Ігор марив футболом. Аби якось забути про ностальгію за грою, переглядав десятки кінострічок і спілкувався зі сім'єю. Коли ж іще з'явиться така нагода у гравця команди, яка бореться одразу на три фронти? Напередодні вильоту до Німеччини Ігор Ощипко люб'язно відповів на запитання кореспондента сайту телеканалу “24”.

- Ігоре, як почуваєтесь? На якому етапі ваше одужання?

- Дякувати Богові, рухаюсь вже самостійно, без костилів. Звичайно, ще трішки накульгую, та сподіваюся, що це скоро мине. Тепер німецькі фахівці дадуть конкретну відповідь, коли зможу взятися за фізичні навантаження. До цього часу розминав лише верхній плечевий пояс, а от травмовану ногу не чіпав взагалі.

- Хто саме із німецьких лікарів працює над вашою ногою?

- Прізвище доктора забув. (Сміється, - Авт.). Зрештою, оперував мене не він, а його асистент, “права рука”.

- Чи можете порівняти нашу медицину із німецькою?

- Там усе на кілька порядків вище. Сервіс просто неперевершений, а персонал дуже кваліфікований. Медики постійно стежать за тобою, перепитують, чи нічого не болить. Лікар може навідуватися до пацієнта по 5-6 разів на день. У мюнхенській клініці я провів три або чотири дні. Приїхав туди за день до операції, а вже через два дні після хірургічного втручання повернувся до Львова.

- Увесь цей час ви були обмежені у пересуванні. Як розважали себе на дозвіллі?

- Ви вдало зауважили – я й справді мало рухався. Маршрут у мене був дуже простий: диван-кухня і навпаки. Отак понад місяць! Тож просто зобов'язаний щиро подякувати дружині, яка взяла на свої плечі всю чоловічу роботу. Попри заклопотаність, ще й за мене турбувалася. Кожного дня вона приносила мені новенькі диски із фільмами, тож я в курсі усіх новинок кінематографа.(Сміється, - Авт.).

- Якщо я правильно розумію, ви не побували на жодному матчі “Карпат”?

- Чому ж? Домашній поєдинок із “Галатасараєм” відвідав. На “Боруссію” вже не ризикнув піти, адже знав, що на трибунах буде шалений ажіотаж. Боявся, щоб не перечепитися об когось ногою...

- Зараз на ваших товаришів очікують два непрості виїзди у Сімферополь і Париж. На що там можуть розраховувати “Карпати”?

- Очікую на ці матчі з великим оптимізмом. Не думаю, що з “Таврією” буде важко. У цієї команди зараз тренерська криза, та й “Дніпру” у Кубку України вони поступилися без жодних шансів. Стосовно ПСЖ, ситуація аналогічна - “Карпати” їдуть до французів за очками.

- Олега Кононова та Ігоря Худоб'яка вже сватають до київського “Динамо”, Федецького може вихопити “Шахтар”. Що очікує на “Карпати” у майбутньому? Чи не розвалиться команда?

- Давайте порозмовляємо на цю тему, коли буде хоч якась конкретика. Поки ж із висновками не варто поспішати. Сподіваюся, що у команді залишаться всі. Зараз ми колектив однодумців.
Олесь БІЛИЙ, 24tv.com.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: