Ігор Ощипко: "Радий можливості знову зіграти в Прем'єр-лізі"

14 січня 18:58
Переглядів: 210
ощипко

Новачок Сталі Ігор Ощипко прокоментував свій перехід в команду Ніколая Костова.

"Коли прямував в розташування Сталі, настрій був піднесений. Відчуття того, що повертаєшся в Прем'єр-лігу, плюс, розуміння того, що з боку тренера відчувається зацікавленість в твоїх послугах – це дуже важливо для футболіста, не приховую. Після приїзду мої уявлення і очікування виправдалися.

Команда хорошого рівня, молоді футболісти, які грають в цікавий футбол. Чуть-чуть, на жаль, не вистачало результату. Сподіваюся, спільними зусиллями зможемо показники в таблиці поліпшити.

Думаю, визначальним фактором було те, що тебе хоче бачити в команді головний тренер. Тим більше ми з Костовим раніше працювали і в Карпатах, і в болгарському ФК Ботев. Його тренувальний процес, ставлення до футболістів, до тренувань – все на вищому рівні.

Мені це дуже подобається, і я йому відразу ж сказав не замислюючись, що обов'язково приїду в Сталь. Він був радий можливості знову разом попрацювати, і я дуже радий цьому, радий можливості знову зіграти в Прем'єр-лізі", – цитує Ощипка офіційний сайт Сталі.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: