Ігор ПЛАСТУН: "Гравці "Карпат" так і не зрозуміли, навіщо їх виставляли на трансфер"

27 серпня 13:22
Переглядів: 657
Пластун

Захисник львівських "Карпат" Ігор Пластун розповів про те, як гравці команди підтримують один одного після важких ігор і не найвдаліших результатів. Пластун зазначив, що атмосфера в колективі хороша.

 "Якщо брати початок чемпіонату, коли колектив був абсолютно новий, то, зрозуміло, настрій був не найкращим. Тим більше, ми розуміли, наскільки багато від нас чекають. Зараз, від гри до гри відчувається командний дух, ми стаємо все більш згуртованими, що позначається і в побуті, і на футбольному полі. І хоч нам вдалося в новому сезоні виграти лише одного разу, останні чотири матчі ми не програємо. На тренуваннях, в іграх ми все краще відчуваємо один одного, і це приносить свої плоди. Та й поза полем стосунки в команді дуже хороші. Скажімо, після важкої нічиєї в Луцьку, коли ми і зовсім могли програти, відчувалося, що ми всі стаємо ближче один до одного, емоції передаються вже по-іншому. Після гри ми з хлопцями обговорювали цю нічию, і відчувалося, що кожен переживає однаково подібні моменти. Зараз у "Карпатах" дуже хороший колектив. Видно, що надалі ми можемо стати ще більш згуртованими, що обов'язково позначиться на наших результатах ", - сказав гравець.

Пластун також прокоментував рішення керівництва клубу виставити в травні 2013 року на трансфер 19 гравців.

 "Футболісти так до кінця і не зрозуміли, для чого це робилося. Та й керівництво клубу теж особливо не пояснювало нами нічого з цього приводу. Хоча через якийсь час стає зрозуміло, що, швидше за все, керівники клубу, таким чином, хотіли пробудити команду. Завдяки цьому, кожен зрозумів, що незамінних немає і щоб чогось досягти у футболі, необхідно продовжувати багато працювати і працювати. Можна зрозуміти і керівництво клубу, адже "Карпати" два роки закінчували сезон у підвалі турнірної таблиці, і навряд чи 14 -го місця в таблиці чекають вболівальники команди, ще не так давно грала в Європі. Та й ми не хочемо бути колективом, який бореться за виживання. У кожного з нас є свої амбіції, і спортивний результат стоїть на першому місці. І повірте, кожен з нас готовий битися на полі не за зарплатну відомість, а, в першу чергу, за честь клубу ", - додав Пластун.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: