Ігор Пластун: "Хочу прогресувати з "Карпатами"

14 квітня 12:30
Переглядів: 109
пластун

Після трьохматчевої дискваліфікації у стартовий склад «Карпат» повернувся центральний захисник Ігор Пластун і загалом до його дій в матчі проти «Динамо» претензій бути не повинно. Після матчу він традиційно поспілкувався з журналістами.

– Я «вилетів» з гри більш, ніж на місяць. І якщо до перерви якогось помітного контрасту у моїх діях не було, то десь через 15 хвилин у другому таймі я відчув, що стає важкувато. Але повернути форму якраз і можна за рахунок матчів.

– Як було грати проти Ідейе?
– Як і з іншими нападниками. Він швидкий, непогано відкривається за спину захисникам, що не дуже приємно. Форвард як форвард.

– В момент гола ви розгубили гравців?
– Простріл був хороший від Велозу. От у цьому й відмінність між нашими командами. «Динамо» практично нічого не створило у другому таймі, за винятком моменту в Гусєва та Ідейе. Ми ж мали моменти, але не реалізували їх. А в «Динамо» одна подача і хороший гол. М’яч полетів у мертву зону і це принесло результат. Ми зонально граємо, тому всі винні. Добре Велозу подав, добре Ідейе забив. Погано ми зіграли, бо пропустили і програли. Але я дивлюся вперед. Я хочу прогресувати з «Карпатами», отримати виклик в збірну.

– У кінці матчу Балажіц пішов атакувати. Ти міг опинитися на його місці? 
– Такою була установка Тренера. В Маріуполі теж був такий момент. Ми грали з Мілошевічем, то я пішов вперед. А зараз Балажіц, бо Тренер, очевидно, бачив, що я підсів. Треба було багато атакувати, тому його рішення було цілком логічним.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: