Ігор Пластун: "Маємо над чим працювати"

27 червня 18:51
Переглядів: 210
Пластун

Нещодавно, перед відправленням на збори до Словенії, захисник «Карпат» Ігор Пластун продовжив свою співпрацю з «зелено-білими». І саме він відкрив лік забитим голам у новому сезоні – після хорошої передачі зі штрафного від Артура Карнози, Ігор у падінні ефектно пробив повз кіпера. Та й на тренуваннях центральний захисник працює самовіддано і відповідально. Після ранкового заняття у суботу Ігор поспілкувався з офіційним сайтом «левів». 

– Теперішні словенські збори чимось кардинальним відрізняються від минулорічних? 
– Хіба що тим, що команда вже зіграна і ми добре знаємо один одного, за кількома лише винятками. А так, у нас вже є сформований колектив, ми знаємо тренерів і методи їхньої роботи. А щодо навантажень – ну так, вони, як і раніше, доволі таки важкі та інтенсивні. От ми лише третій день на зборах, а вже якась втома відчувається... 

– Ти кажеш про втому? І це після того, як по завершенні тренування команда знайшла сили на квадрат?.. 
– Та, до всього звикаєш. За рік часу ми вже звикли до фізичних навантажень. До того ж, тренування у яких навантаження даються через роботу з м’ячем, переносяться куди легше. А посміятися і подуріти ми любимо, тому знаходимо час і для розвантаження. 

– Недавно «Карпати» зіграли свій перший спаринг на цих зборах, що завершився з доволі прикрим рахунком... 
– Знаєте, перед матчем тренери нас попросили грати розкутіше, аніж в чемпіонаті, бо в офіційних матчах є відповідальність. А тут, у матчі проти сербів, ми, схоже, аж занадто розкуто грали. У тих моментах, коли ми пропускали, намагалися через пас вийти в атаку, навіть тоді, коли цього не треба було робити. І суперник нас за це карав. Але я собі так думаю – якби ми грали проти «Црвени Звезди» за тиждень, то і гра, і результат були б значно інші. А зараз... Ну, програли. Але ніякої трагедії з цього не робимо. Зате маємо над чим працювати. 

– І все ж, твій гол став окрасою цього матчу... 
– Хороший гол, погоджуюся. Але треба визнати, що в таких голах, успіх відсотків на 70 залежить від подачі. А вона вийшла дуже навіть якісною. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: